1. Главная
  2. Новости
  3. Депутат Мукачівської міської ради Олег Казибрід опублікував звіт про рік роботи

Депутат Мукачівської міської ради Олег Казибрід опублікував звіт про рік роботи

ЗВІТ

депутата Мукачівської міської ради VІI скликання

Казибріда Олега Романовича

Звітний період: 05.11.2015 р.–05.11.2016 р.

Повне ім’я, дата народження, місце роботи: Казибрід Олег Романович, 15.08.1988 р.н.,

Директор ГРК «Магнат».

Виборчий округ: № 14 (вул. Академіка Морозова, вул. Верді, вул. Свято-Михайлівська (Індустріальна): 6–12 А).

Контактні дані депутата:

- контактний телефон: 050-961-23-74

- електронна пошта: oleg.kazybrid@mail.ru

- адреса приймальні: приміщення Мукачівської міської ради (кабінет № 72). Прийом громадян здійснюється кожен перший понеділок місяця о 10:00.

Партія, від якої був обраний: Мукачівська міська організація Партії «Відродження».

Членство в політичних партія: Безпартійний.

Дата обрання депутатом Мукачівської міської ради: 05.11.2015 р.

Членство у фракціях (групах): член фракції «Відродження» у Мукачівській міській раді.

Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: Постійна депутатська комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Мукачівської міської ради. Заступник голови комісії.

DSC_8675

За звітний період відбулося 18 сесій міської ради (з них 8 позачергових), на яких прийнято 371 рішення міської ради. За звітний рік не пропустив жодної сесії.

З метою захисту інтересів виборців мною було подано 7 депутатських звернень; проведено 15 прийомів громадян.

В основному мої депутатські звернення стосувалися проблем благоустрою на вулицях Верді, Ак. Морозова, Індустріальній. Зокрема, це капітальний ремонт внутріквартальних проїздів по вул. Ак. Морозова, 3, вул. Верді, 3, вул. Підгорянській, 4, вул. Індустріальній, 12, вул. Верді, 2, 4, 6. Ремонт дахів – по вул. Верді, 3А, Верді, 3, Верді, 6, вул. Ак. Морозова, 3. Встановлення вхідних дверей під’їздів будинків по вул. Ак. Морозова, 3, вул. Підгорянській, 4. Встановлення зовнішнього освітлення прибудинкової території будинку № 12 по вул. Індустріальній. Деякі з даних робіт уже зроблені, інші перебувають на стадії розробки проектно-кошторисної документації. Також планую подати пропозиції до міського бюджету на 2017 рік щодо передбачення коштів для проведення подальших робіт з благоустрою в нашому мікрорайоні.

Мною було внесено 7 проектів рішень Мукачівської міської ради.

У своїй діяльності дотримувався чинних правових норм, боровся із порушенням законних прав громадян та адміністративним свавіллям.

  1. Захист інтересів працівників Вузлової лікарні.На 6-ій позачерговій сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання на розгляд було винесено питання «Про прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Мукачево та затвердження акту прийому-передачі цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова лікарня ст. Мукачево ДТГО «Львівська залізниця» за адресою: вул. Я. Мудрого, 46,48-50 у м. Мукачево». Наша фракція наполягала на внесенні змін до проекту рішення щодо створення на базі ДЗ «Вузлова лікарня» комунального підприємства з метою захисту прав працівників Вузлової лікарні та збереження за ними робочих місць.
  2. Захист інтересів працівників та студентів ПТНЗ.Фінансування професійно-технічних навчальних закладів – одне з найбільш резонансних та скандальних рішень міської ради 7-го скликання. Як відомо, у грудні 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про Бюджет України на 2016 рік». Згідно з цим документом, фінансування Професійно-технічних навчальних закладів повністю передавалося на бюджети міст обласного значення. Але незважаючи на це, міська влада Мукачева відмовилася фінансувати ПТНЗ. У результаті такого рішення викладачі та студенти ПТНЗ Мукачева упродовж тривалого часу лишалися без зарплат та стипендій. Наша фракція двічі ініціювала скликання позачергової сесії міської ради для врегулювання питання. Також я подавав на розгляд міської ради проект рішення щодо фінансування заборгованості з зарплати та стипендій. Але влада вперто відмовлялася фінансувати ПТНЗ. У підсумку, вирішення цього питання зайшло в глухий кут. І тільки суд розклав  всі крапки над «і», зобов’язавши Мукачівську міську раду профінансувати ПТНЗ міста в повному обсязі.
  3. Захист Будинку русинів. На 7-й сесії Мукачівської міської ради було винесено питання про «Про створення Будинку Національних спільнот», що насправді має на увазі під собою захоплення Будинку русинів, який перебував у їхньому користуванні. Фактично це була політична розправа із неугодним для влади «Обществом подкарпатских русинов». Наша фракція виступала категорично проти цього рішення. Але, на жаль, провладна більшість усе ж таки його «протягнула». Як бачимо, минуло більше півроку, але Будинок Національних спільнот так і не функціонує, а ремонт навіть не почався.
  4. Захист «Екоцентру» від ліквідації. Міська влада вже не перший рік намагається ліквідувати Мукачівський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Але мукачівські педагоги, діти й громадськість борються з владою. Вони виходили на неодноразові мітинги. Зверталися до правоохоронців та до суду. Депутати фракції «Відродження» стали на захист «Екоцентру». Активно відстоювали інтереси громадськості. На одній із сесій нам вдалося навести аргументи і дане рішення не було прийнято. Але згодом влада через свою кишенькову більшість все ж «протягнула» дане питання. Наша фракція і надалі буде моніторити ситуацію із позашкільною освітою в місті та стояти на захисті інтересів педагогів та дітей.
  5. Збереження МАФ-ів із друкованими виданнями. Ще одним скандальним рішення нинішньої влади було рішення про демонтаж із центральної частини міста МАФ-ів, які займаються реалізацією періодичних видань. Мало того, що дане рішення було винесено на сесію без погодження з депутатами та реалізаторами друкованих видань, так воно ще й було прийняте із порушенням регламенту Мукачівської міської ради, порушенням Законів України та порушенням умов договорів, укладених із власниками цих МАФ-ів. Мною було подано проект рішення про скасування рішення про демонтаж, як незаконне і нелогічне й таке, що суперечить інтересам територіальної громади міста. На жаль, достатньої підтримки в сесійній залі воно не знайшло. Але завдяки принциповій позиції громадськості, окремих депутатів як міської, так і обласної рад вдається відстоювати інтереси реалізаторів періодичних видань та право мешканців міста на доступ до друкованих засобів масової інформації.

Участь у благодійних акціях, форумах та круглих столах. Був учасником різноманітних форумів та круглих столів, які проводили у нашому місті (круглий стіл з питань розвитку вело-інфраструктури міста; громадські слухання щодо розвитку позашкільної освіти міста;  засідання робочої групи з безпеки дорожнього руху міста та багато інших). Також спільно з депутатами міської ради було проведено низку благодійних акцій (відвідували Мукачівський дитячий будинок інтернат, Мукачівську обласну дитячу лікарню тощо).  Разом із мешканцями мікрорайону Підгоряни долучились до акції «Закарпаттю - чисте довкілля!». Фракція «Відродження» у Мукачівській міській раді провела збір підписів мешканців Мукачева під зверненням до Президента та Прем'єр-міністра щодо зменшення тарифів на комунальні послуги. Дані акції були проведені Партією «Відродження» майже у всіх містах Закарпаття.

Внесені на розгляд Мукачівської міської ради проекти рішень. Протягом звітного періоду мною самостійно, а також у співавторстві з іншими депутатами було внесено на розгляд Мукачівської міської ради 7 проектів рішень, зокрема: «Про затвердження Положення про електронні петиції», «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Мукачева», «Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств», «Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік» (щодо фінансування ПТНЗ), «Про утворення тимчасової контрольної комісії Мукачівської міської ради з контролю за діяльністю ММКП «Мукачівводоканал», «Про скасування рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради № 171 від 22.06.2016 року «Про впорядкування розміщення тимчасових споруд у центральній частині м. Мукачева» (щодо МАФ-ів із періодичними виданнями), «Про Програму «Депутатський фонд» на 2016 рік».

Депутат Мукачівської міської ради                                   Казибрід Олег Романович

Распространить
Новости