1. Главная
  2. Новости
  3. Благодійний фонд Віталія Хомутинніка «Відродження» відреставрує пам'ятник Жукову в Харкові

Благодійний фонд Віталія Хомутинніка «Відродження» відреставрує пам'ятник Жукову в Харкові

 

Народний депутат, співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік запропонував допомогу у відновленні бюста маршалу Георгію Жукову, який знесли 2 червня в Харкові.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook харківський мер Геннадій Кернес.

«Нічого, відновимо. Найближчим часом. Народний депутат Віталій Хомутиннік уже пообіцяв виділити на це гроші зі свого фонду «Відродження». Але взагалі цьому треба покласти край. Цвяхи вони вміють забивати тільки в пам’ятники, щоб за ці цвяхи зачепити мотузку. Але в країні чимало людей, які вміють творити», – написав Кернес.

Своєю чергою народний депутат групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік розповів, що рішення відновити пам'ятник за рахунок коштів Фонду було прийнято з урахуванням думки харків’ян, зокрема жителів його округу.

«Я знаю позицію жителів мого округу щодо пам’ятника. Бо це не перша спроба його знести. Тому я сказав меру Харкова Геннадію Кернесу, що за рахунок коштів мого Благодійного фонду «Відродження» я відновлю пам’ятник. Не хочу давати оцінки історичним особистостям – хто з них діяв правильно, хто неправильно. Я керуюся лише тим, що більшість жителів округу, який я представляю як народний депутат, звернулися до мене з проханням відновити пам’ятник», – підкреслив Віталій Хомутиннік.

Нагадаємо, 2 червня в Харкові на проспекті Григоренка активісти знесли бюст маршалу Жукову.

Распространить
Новости