1. Головна
  2. Новини
  3. Заява партії "Відродження" щодо терористичної атаки на штаб у м. Жовті Води

Заява партії "Відродження" щодо терористичної атаки на штаб у м. Жовті Води

Партія "Відродження" у Дніпропетровській області обурена черговим використанням силових технологій у політичній боротьбі.

У ніч з 21 на 22 жовтня 2015 р., близько 00:30 год. до Жовтоводського штабу партії "Відродження" підійшли двоє невідомих. Один з них вибив скло у дверях, а другий закинув до приміщення вибухівку. Постраждав охоронець, якого з осколковими пораненнями доставили до лікарні.

У приміщенні вибуховою хвилею вибиті стіни, зруйнована стеля.

Ми впевнені, що це – спланована терористична атака з метою залякування політичних опонентів та виборців. Переконані, що за цим терактом стоїть "Опозиційний блок", який уже неодноразово доводив свою зневагу до людського життя.

Це виклик усім демократичним цінностям. Вибухи в мирних містах Дніпропетровської області – це продовження уже розв’язаної "Опозиційним блоком" війни на Донбасі. Це дестабілізація суспільно-політичної обстановки в державі.Ми вимагаємо від правоохоронних органів негайного реагування та припинення діяльності злочинної терористичної організації "Опозиційний блок" на чолі з Олександром Вілкулом.

Саме "Опозиційний блок" створив клон партії "Відродження", до списку якого входять кримінальні авторитети, бійці спортивних клубів.

Нетребко Владислав Олегович є кандидатом від партії-підробки до Дніпропетровської міської ради та Дніпропетровської обласної ради. Він є сином Олега Володимирович Нетребка, на прізвисько "Нетрік", який є кримінальним авторитетом у м. Дніпродзержинськ, зараз переховується в Криму, причетний до формування та фінансування сепаратистського руху у Дніпродзержинську та у Дніпропетровській області. І саме цих людей веде до влади "Опозиційний блок".

[gallery link="file" size="medium" ids="2214,2213,2205"]

Партія "Відродження" у Дніпропетровській області вимагає відкритого розслідування вказаного терористичного акту, негайного притягнення до відповідальності організаторів та виконавців.

Партія "Відродження" закликає усіх мешканців Дніпропетровської області бути пильними та не піддаватись впливу брудних технологій.

Поширити
Новини