1. Головна
  2. Новини
  3. За підтримки Віктора Бондаря на Хмельниччині відкрилася нова дільнична лікарня

За підтримки Віктора Бондаря на Хмельниччині відкрилася нова дільнична лікарня

 

За сприяння Віктора Бондаря завершилося будівництво дільничної лікарні у містечку Вовковинці Деражнянського району на Хмельниччині. Заклад обслуговуватиме 17 навколишніх сіл.

27 березня Віктор Бондар у рамках передвиборчих регіональних поїздок взяв участь у відкритті лікарні.

 
 

Як розповів завідувач Вовковинецької амбулаторії Іван Бобінський, реконструкцію закладу почали у 2012 році і мали б завершити за два роки. Однак тоді будівництво призупинилося, а в процесі обговорення медичної реформи всі взагалі заплуталися в механізмах фінансування закладів первинної ланки.

І якби не сприяння співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктора Бондаря, сельчани й досі б не мали довгоочікуваної амбулаторії.

Сьогодні ж для жителів Вовковинців та 17 навколишніх сіл доступні кабінет сімейного лікаря загальної практики, підпункт швидкої допомоги і навіть денний стаціонар.

Як зазначив під час церемонії відкриття співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, Кабмін довго намагався не звертати увагу на відсутність лікарні у цьому районі.

«Колись у Вовковинцях лікарня знаходилася у маленькому старовинному приміщенні, якому, напевне, більше як 100 років, де провалювалася підлога, а при намаганні відчинити двері в руках залишалися ручки. І, дивлячись на все це, ми розуміли, що треба щось міняти. За кілька останніх років примусили Кабінет Міністрів профінансувати цей об’єкт на практично 4 млн грн. В результаті маємо зовсім інше приміщення – надсучасне, з розкішним ремонтом, з можливостями для людей отримати повний комплекс медичних послуг, що здійснюються на районному рівні», – сказав Віктор Бондар.

 

Політик додав, що цей проект реалізований не завдяки, а, навпаки, наперекір діяльності МОЗ і затіяній ним медичній псевдореформі.

«На відміну від них, ми точно знали, чого хочемо. Ми переконані, що в кожному районі має бути лікарня, забезпечена сучасним обладнанням, аби люди могли отримувати своєчасне лікування», – підкреслив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Він наголосив, що метою медичної реформи в масштабах держави повинне стати створення мережі сучасних клінік, а не запровадження платної медицини, як нині пропонує МОЗ.

«І ми точно знаємо, що треба запускати медичне страхування. А сьогоднішня  реформа – це скорочення лікарень, знищення швидкої допомоги. Вони взагалі не мають уявлення, що і як будують, чим це все завершиться. По суті, це експерименти на людях. Потрібна мудра державна політика та бачення, якою буде медицина в державі найближчими роками», – зауважив Віктор Бондар.

Поширити
Новини