1. Головна
  2. Новини
  3. За підтримки БФ Віталія Хомутинніка «Відродження» відбувся турнір із художньої гімнастики

За підтримки БФ Віталія Хомутинніка «Відродження» відбувся турнір із художньої гімнастики

 

У Харкові за підтримки Благодійного фонду Віталія Хомутинніка «Відродження» відбувся VI Міжнародний турнір з художньої гімнастики Queen ofGymnastics, де за титул чемпіонів боролися понад 400 юних спортсменок у складі 16 команд з України та Молдови.

Щороку турнір стає все професійнішим, розповіла заслужений тренер України з художньої гімнастики Інга Ковальчук. За її словами, про це свідчить рівень підготовки учасниць: віртуозність і майстерність, складність піруетів говорять про серйозне ставлення спортсменок до змагань.

«Художня гімнастика в Україні дуже популярна, тому вмовляти діток викладатися на 100% не потрібно. Збірна України зараз робить колосальні успіхи і цим мотивує усіх», – розповіла Інга Ковальчук.

Як зазначила організатор турніру Queen of Gymnastics Ірина Калуцька, провести турнір на високому рівні вдалося завдяки підтримці Благодійного фонду Віталія Хомутинніка «Відродження».

«Самостійно організувати турнір такого рівня було б дуже складно. Тільки завдяки допомозі Віталія Хомутинніка ми це здійснили», – розповіла Ірина Калуцька.

За словами глави Благодійного фонду Віталія Хомутинніка «Відродження» Володимира Ковальковского, основне завдання турніру – дати можливість молодим спортсменам розвиватися, досягати нових вершин у спорті.

«Розвивати дитячий спорт завжди приємно. Коли дивишся на цих юних талановитих спортсменів, заряджаєшся позитивом і черпаєш енергію. Я бажаю, щоб цей турнір розвивався, ставав упізнаванішим і знаковим для нашого міста», – розповів Володимир Ковальковский.

Переможниці в різних вікових категоріях отримали медалі, кубки та цінні подарунки. Проведення турніру Queen of Gymnastics планується також у 2020 році.

Поширити
Новини