1. Головна
  2. Новини
  3. Володимир Філіппов: У Києві потрібно не тільки прибирати незаконно встановлені МАФи, а й навести порядок в їх зовнішньому вигляді

Володимир Філіппов: У Києві потрібно не тільки прибирати незаконно встановлені МАФи, а й навести порядок в їх зовнішньому вигляді

У питанні знесення МАФів у Києві потрібно не тільки прибирати незаконно встановлені споруди, а й навести порядок у зовнішньому вигляді малих архітектурних форм.

Вважає керівник Київської міської організації партії «Відродження», депутат Київської міської ради V-VI скликань Володимир Філіппов.

За його словами, Київ не може повністю відмовитися від МАФів, оскільки така торгівля забезпечує зайнятість населення, а в деякій мірі і зручність для киян.

«Але при цьому завдання київської влади – забезпечити правила, чіткість і законну установку, єдиний зовнішній вигляд і дотримання санітарних норм при роботі малих архітектурних форм. Щоб були підписані договори на вивезення сміття, щоб воно вивозилося, а не складувався. Крім того, є порушення не тільки за фактом встановлення МАФів в недозволених місцях, а й щодо зовнішнього вигляду малих архітектурних форм», – підкреслив Філіппов.

Він нагадав, що в 2013 році, рішенням Київради було прийнято Концепцію розміщення малих архітектурних форм у столиці.

«Як наслідок, в земельний кадастр були внесені місця, де за законом можуть бути розміщені МАФи. У цій же Концепції було прийнято рішення про те, який зовнішній вигляд повинні мати МАФи виходячи з їх цільового призначення, з яких матеріалів повинен бути зроблений об'єкт, і як він повинен виглядати зовні. Є всього три затверджених Київрадою архітипи малих архітектурних форм. Але ці вимоги в більшості випадків просто не дотримуються. Знесення МАФів в Києві повинно проходити цивілізовано, в законному полі і за рішенням суду. Питання до влади, чому часто зносяться ті МАФи, які мають дозволи і документи», – додав політик.

І підкреслив, що незаконна установка МАФів не була б можливою без сприяння чиновників управлінь благоустрою та торгівлі КМДА.

«Якщо підприємець подав документи, а МАФ невстановленого зовнішнього вигляду, тоді ці документи просто не повинні узгоджуватися. І якщо б не було порушень в цій сфері, сьогодні ми мали б зовсім іншу картинку, яка б не дратувала киян і не псувала зовнішній вигляд столиці», – зазначив керівник Київської міської організації партії «Відродження».

Поширити
Новини