1. Головна
  2. Новини
  3. Віталій Хомутиннік: Цей рік має стати роком відродження економіки та промислового потенціалу

Віталій Хомутиннік: Цей рік має стати роком відродження економіки та промислового потенціалу

Депутатська група «Партія «Відродження» пропонує присвятити 2017 рік в парламенті питанням відродження економіки та промислового потенціалу України.

Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій заявив керівник депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік.

Він назвав основні помилки влади в економічний політиці, серед яких – запрошення іноземців на керівні посади в Уряді, що завершилось скандалом, непрозорість конкурсів на керівні посади в органи державної влади .

«Впродовж останніх двох-трьох років українська влада приділяла недостатньо часу економічним реформам, а якщо сказати відверто, то взагалі нічого не робила в цьому напрямку. В результаті такої невдалої економічної політики впродовж останніх двох років Україна, фактично, в два рази скоротила свій економічний потенціал і скотилася на двадцять позицій нижче в світовому рейтингу по ВВП», – наголосив Хомутиннік.

Він додав, що через невдалу економічну політику наша держава втратила як ринки країн СНД, так і Євросоюзу.

«В результаті такої політики ми втратили 55% ринків країн СНД і те, що ми мали б компенсувати за рахунок асоціації з Європейським Союзом і пишалися тим, також втратили – Україна на 28% скоротила свій експорт до країн ЄС. Якщо Україна не стане сильнішою економічно, якщо не підвищить за рахунок цього соціальні стандарти, ми будемо безрезультатно стукатися в закриті двері Євросоюзу. Депутатська група «Партія «Відродження» пропонує сконцентруватися саме на відродженні економічного потенціалу нашої держави, для того, щоб в нас були зацікавлені і країни ЄС, і всього світу», – підкреслив Хомутиннік.

Поширити
Новини