1. Головна
  2. Новини
  3. Віталій Хомутиннік: У рамках програми «Відродження Харкова» відкриті ще два дитячі садки

Віталій Хомутиннік: У рамках програми «Відродження Харкова» відкриті ще два дитячі садки

 

У рамках програми «Відродження Харкова» в Немишлянському районі міста завершено реконструкцію двох дитячих садків, відкрито додатковий набір у групи для 150 дітей.

Нові місця з’явилися у дитсадках №73 на вулиці Балканській, 17-А, де додатково зможуть відвідувати садок 55 вихованців, і №394 на Московському проспекті, 250-Б, де організовані групи для ще 95 дітей.

Урочисте відкриття дошкільних закладів після реконструкції відбулося 17 травня за участі міського голови Харкова Геннадія Кернеса, а також народного депутата, співголови депутатської групи «Партія «Відродження» Віталія Хомутинніка, депутатів міської та обласної рад, батьків і дітей.

Як зазначив під час відкриття дитсадка №394 мер Харкова Геннадій Кернес, у 1998 році приміщення садочка передали Державній податковій інспекції у Немишлянському районі, однак 2016-го міській владі вдалося повернути будівлю у власність міста.

«Сьогодні ми приїхали для того, щоб відкрити цей довгоочікуваний дитсадок. Його відновлення – це наша спільна з Віталієм Хомутинніком перемога, яка дає можливість якнайкраще виховувати майбутнє покоління Харкова. Хочу побажати в цей день, щоб дітки із задоволенням сюди ходили, хотіли дружити і отримувати знання. А ми й надалі будемо максимально створювати умови для того, щоб майбутнє дітей нашого міста було таким, яким вони його бачать у своїх мріях», – сказав Геннадій Кернес.

 

Як зазначив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік, реконструкція дитячих садків, розширення кількості місць у дошкільних закладах є одним із постійних напрямів роботи в рамках програми «Відродження Харкова».

 

Він додав, що реконструкцію дитсадків у Немишлянському районі міста вдалося здійснити завдяки виділенню додаткового фінансування із держбюджету в 2016-2018 роках.

«Сьогодні відбулося відкриття додаткових груп у дитсадках, актового залу, дитячих і спортивних майданчиків. Спільними зусиллями – моїми як народного депутата, Харківського міського голови Геннадія Кернеса – ми з вами зробили таку добру справу! Це черговий наш спільний з мером крок у рамках програми «Відродження Харкова», яка була затверджена міським головою. Вона чітка та послідовна, підтримується міськими, обласними, народними депутатами. Ми розуміємо, що робитимемо завтра, що буде через рік. І це постійний рух вперед!» – сказав Віталій Хомутиннік.

 
 

Відзначимо, що відкриття нових дитячих садків у Немишлянському районі Харкова було однією з передвиборних обіцянок народного депутата, співголови депутатської групи «Партія «Відродження» Віталія Хомутинніка.

Поширити
Новини