1. Головна
  2. Новини
  3. Віталій Барвіненко прокоментував звинувачення на свою адресу

Віталій Барвіненко прокоментував звинувачення на свою адресу

 

Народний депутат, член депутатської групи «Партія «Відродження» у Верховній Раді Віталій Барвіненко прокоментував звинувачення на свою адресу, поширені у низці ЗМІ з посиланням на слова нардепа Мустафи Наєма.

Нагадаємо, останній заявив, начебто СБУ підозрює Віталія Барвіненка в причетності до створення сепаратистського руху в Одеській області.

Своєю чергою Віталій Барвіненко зазначив, що такі твердження є нічим не обґрунтованими вигадками.

Про це Віталій Барвіненко написав на своїй сторінці у Facebook.

«З огляду на гостре угорське питання, хтось тепер, мабуть, хоче пограти на схожих настроях і витягнути цю саму «дохлу кішку», тільки вже в Одеському регіоні. Попереду – активний рік президентських і парламентських виборів, але передвиборча гонка, як бачимо, вже почалася. Конкуренти нічого дурнішого не змогли придумати, окрім як вішати ярлики «лідерів псевдореспублік»», – написав Барвіненко.

Він наголосив, що ніколи не мав жодного стосунку до будь-яких сепаратистських рухів.

«Депутатська група «Партія «Відродження», до якої я входжу в Верховній Раді, завжди засуджувала сепаратизм і розкол країни. Ми регулярно підтримуємо всі ініціативи, спрямовані на мир, і надалі робитимемо все від нас залежне для відновлення миру в Україні», – написав політик.

 

Поширити
Новини