1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар запрошує до команди «Відродження»

Віктор Бондар запрошує до команди «Відродження»

 

Голова Партії «Відродження» Віктор Бондар запрошує усіх бажаючих приєднатися до команди «Відродження». Це можна зробити, зареєструвавшись на сайті bondar2019.com.

«Наша партія має бути готовою до майбутніх парламентських виборів в Україні. Перед нами стоїть серйозне завдання – зміцнити і збільшити нашу команду. Для цього потрібні нові люди, які принесуть нові ідеї та пропозиції. Тому я запрошую усіх, хто цікавиться політичним життям держави і не є байдужим, долучатися до Партії «Відродження», – сказав Віктор Бондар.

Механізм реєстрації на сайті простий. Необхідно обрати свою область та район проживання, заповнити анкету. Після чого представники партії зв’яжуться з бажаючими долучитися до команди «Відродження».

«Я гарантую тим, хто сьогодні приєднається до нас за допомогою сайту і буде активно впроваджувати на своєму окрузі головні завдання нашої політичної сили, що вони увійдуть до списку нашої партії на парламентських виборах. Ми хочемо зміцнити команду, аби наша партія стала ще більш відкритою і змогла об’єднати всі куточки нашої держави. Для цього ми шукаємо людей, які готові брати на себе відповідальність і відстоювати спільні ідеї в новому парламенті», – сказав Віктор Бондар.

Поширити
Новини