1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар запропонував змінити порядок денний та закликав депутатів не тиснути на КСУ

Віктор Бондар запропонував змінити порядок денний та закликав депутатів не тиснути на КСУ

 

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар назвав «порожнім» запропонований порядок денний парламенту та запропонував внести до нього зміни.

Про це політик заявив під час виступу у Верховній Раді у вівторок.

За його словами, передусім до розгляду повинні стати законопроєкти про імпічмент президента, про тимчасові слідчі комісії та про зняття недоторканності з депутатів, президента та інших, хто має на неї право.

«Ці питання, вирішення яких очікують люди, були б найголовнішими. Другим блоком я пропоную поставити наш проєкт постанови про скасування грабіжницьких тарифів на газ, які сьогодні вже вдвічі вищі, ніж тарифи на блакитне паливо в Європі. Потрібно не допустити підняття тарифів на електроенергію, які чинна парламентська більшість має намір підняти з 1 липня через запровадження так званого вільного ринку електроенергії. Ці питання потребують негайного розгляду, ми можемо зараз у залі їх проголосувати і забезпечити спокій громадян України», – наголосив Віктор Бондар.

Він додав, що, за його інформацією, сьогодні деякі народні депутати шукають механізми тиску на КСУ, який найближчими днями має дати висновок щодо конституційності розпуску парламенту президентом Зеленським.

«Є спроби примусити суддів КСУ переглянути питання про проведення дострокових виборів. Я хочу сказати, що така позиція є безглуздою і немає жодної перспективи. Я думаю, що Конституційний суд не піде проти волі народу. Ті депутати, які працюють з людьми на округах, можуть не боятися цих виборів. А ті, хто не зустрічається з людьми, не знає їхніх проблем, – не пройдуть до парламенту, і слава Богу. Тому, дорогі мої, не треба тиснути на КСУ, ця ваша історія не вдасться. Усі на вибори! І закінчимо ганебну історію цієї Верховної Ради», – заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Поширити
Новини