1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар запропонував ухвалити закони щодо імпічменту та депутатської недоторканності до другого туру виборів

Віктор Бондар запропонував ухвалити закони щодо імпічменту та депутатської недоторканності до другого туру виборів

 

Верховна Рада мала історичний шанс для ухвалення законів про скасування депутатської недоторканності та про імпічмент президента, але ним не скористалася.

Таку думку під час виступу на Погоджувальній раді керівників фракцій ВР висловив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, сьогодні деякі лідери фракцій пропонують ухвалити пакет законопроектів, необхідний для перезавантаження діяльності українського парламенту. Втім, такі пропозиції є лише демонстрацією намірів напередодні виборів.

«Я говорю про необхідність ухвалення цих законопроектів уже два роки. Це зміни до Конституції щодо скасування депутатської недоторканності, це законопроект про імпічмент президента, законопроект про тимчасові слідчі комісії. Я нагадаю, що перед голосуванням змін до Конституції щодо вступу до ЄС та НАТО я пропонував: давайте спочатку ухвалимо ці закони для перезавантаження парламенту. Але жоден із лідерів фракцій мене не підтримав. І тому не розказуйте сьогодні, що ви так дуже хочете ці закони прийняти», – сказав Віктор Бондар.

Він наголосив, що сьогодні є час та технічна можливість для їх голосування, і закликав лідерів фракцій змінити порядок денний парламенту.   

«Якщо є бажання, давайте цього тижня знімаємо питання закону про мову і переходимо до цих законопроектів щодо перезавантаження парламенту. І люди нам подякують. Напередодні другого туру це буде сигналом, що щось помінялося у Верховній Раді. Якщо є бажання – ми разом можемо це зробити. Але якщо бажання немає, то не потрібно розповідати про свої наміри і гратися в політику», – сказав співголова депутатської групи «Партія «Відродження». 

Поширити
Новини