1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар закликав парламент не допустити підвищення цін на електроенергію з 1 липня

Віктор Бондар закликав парламент не допустити підвищення цін на електроенергію з 1 липня

 

З 1 липня  2019 року тарифи на електроенергію для населення можуть бути підвищені більше ніж у 2,5 рази.

Це станеться, якщо в Україні буде запроваджено вільний ринок електроенергії, держава втратить функції регулювання, і виробники посядуть монопольне становище.

Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій ВР 3 липня заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

Він назвав нові правила регулювання ринку електроенергії, встановлені на останньому засіданні Кабміну, «подарунком олігархам» та наголосив, що українці не здатні будуть оплачувати підвищені тарифи.

«За оцінками експертів, за найоптимістичнішого сценарію підвищення цін відбудеться щонайменше на 30%. До виборів виробники електрики будуть повільно підвищувати ціну, але вже із серпня подорожчання може сягнути 250% і вище. Ми маємо приймати рішення, воно в наших руках. І я прошу парламент мене почути! Бо немає у нас вільного ринку електроенергії, у нас є монополії олігархів. Людям ніде брати альтернативну електроенергію», – наголосив політик

Він закликав керівництво парламенту ухвалити законопроект, який відтермінує дату запровадження вільного ринку електроенергії в Україні.

«Це питання потрібно вирішувати, поки ця Рада дієздатна. Давайте до виборів поставимо у цьому питанні крапку. Люди від нас цього чекають. За розрахунками експертів, у разі запровадження ринку зростуть борги населення за електроенергію, сотні тисяч абонентів  будуть позбавлені послуги. Ось до чого докерувався наш славний уряд. Пропоную переглянути порядок денний і поставити ці питання на голосування», – наголосив Віктор Бондар.

Поширити
Новини