1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар: За останні чотири роки влада «проїла» 4 трильйони гривень. Що змінилося?

Віктор Бондар: За останні чотири роки влада «проїла» 4 трильйони гривень. Що змінилося?

 

За чотири роки, впродовж яких при кермі держави стоїть нинішня команда влади, країна так і не сформулювала національну мету. Скидається, що для цієї владної команди єдиною програмою розвитку є політика проїдання.

Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій ВР заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, впродовж останніх чотирьох років українська влада позичила на міжнародних ринках кредитів на 1,5 трлн грн.

«За чотири роки 4 трильйони гривень пройшли через державний бюджет і були витрачені в Україні двома останніми чинними урядами. Цих коштів, на жаль, ніхто не побачив. Що в Україні змінилося? У нас з’явилися дороги? Ні. У нас з’явилася державна програма підтримки промисловості? Ні. У нас є концепція перетворення України із сировинної на потужну сучасну державу, продукція якої могла б проникати на іноземні ринки та захоплювати їх? Ні. Ці 4 трильйони гривень ми за останні чотири роки просто «проїли». Зупинімося і почнімо говорити серйозно», – сказав Віктор Бондар.

Народний депутат закликав підтримати законопроекти депутатської групи «Партія «Відродження», спрямовані на розвиток української промисловості.

«Наша партія пропонує: у нас є законопроекти, ми внесли їх до Верховної Ради, тож давайте ухвалювати! Давайте звільняти нашу промисловість від непідсильних тягарів, давайте започаткуємо державну програму підтримки вітчизняних виробників. Це і сприяння кредитними ресурсами, і скасування оподаткування в частині завезення нового обладнання, допомога при реєстрації нових підприємств, створення робочих місць тощо. Але ніхто нас не чує! І ми вкотре пропонуємо уряду: потрібно провести зустріч та обговорити всі ці питання», – підкреслив Віктор Бондар.

Як повідомлялося, 16 березня у Верховній Раді народними депутатами групи «Партія «Відродження» зареєстрований Проект Закону №8145 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості».

 

Поширити
Новини