1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар увійшов до ТОП-100 впливових українців

Віктор Бондар увійшов до ТОП-100 впливових українців

 

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження» і лідер Партії «Відродження» Віктор Бондар вперше увійшов до рейтингу впливових українців за версією журналу «Фокус». 

Віктор Бондар посів 58 місце у рейтингу в категорії «Стратеги».

Як зазначає видання, політична кар’єра Віктора Бондаря розвивалася стрімко та переважно в органах виконавчої влади. У період з 2000-го до 2005 року він встиг попрацювати як у Верховній Раді, так і в Кабінеті міністрів. Спочатку обіймав посаду першого заступника міністра транспорту та зв’язку в 2005 році, а вже менше ніж за рік очолив Міністерство транспорту.  

Кар’єру народного депутата Віктор Бондар розпочав 2012 року. У парламенті 8-го скликання увійшов до складу керівників депутатської групи «Партія «Відродження» як співголова нарівні з другим співголовою політичної сили Віталієм Хомутинніком. 

«У 2018 році політик відзначився своїми голосуваннями в парламенті. Віктор Бондар не голосував за Державний бюджет на 2019 рік, також не підтримав указ президента щодо запровадження в Україні воєнного стану», – зазначається у журналі «Фокус».

Поширити
Новини