1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар: Українці чекають конкретної роботи від парламенту

Віктор Бондар: Українці чекають конкретної роботи від парламенту

 

Влада має шанс у найближчі два тижні показати українцям свою роботу, але для цього потрібно кардинально змінити порядок денний парламенту та розглядати законопроекти, ухвалення яких очікують люди.

Таку думку під час виступу з трибуни Верховної Ради у вівторок висловив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

Першим таким питанням, на думку Бондаря, мусить бути голосування постанови про зниження тарифів ЖКГ та проведення аудиту тарифів у всіх регіонах України.

«Є проект постанови про скасування цих грабіжницьких тарифів. Бо борги населення за комунальні послуги сягнули вже 70 млрд гривень, тільки за останній місяць зросли на 30 млрд. До кінця року будуть більше ніж 120-140 млрд гривень. Ви що, не розумієте, про що йдеться? Винесіть на голосування цю постанову, давайте її підтримаємо. Не потрібно займатися тут демагогією і ще на місяць затягувати бездіяльність парламенту, як ви зробили це перед виборами. Давайте покажемо людям, що дійсно хочемо щось змінити», – сказав Віктор Бондар.

Він додав, що є щонайменше десять пунктів у списку першочергових завдань для Верховної Ради. Для початку треба заслухати звіт кожного міністра про результати його роботи за останній рік.

«Якщо ви дійсно хочете змін, поставте на голосування закони про імпічмент президента, про тимчасові слідчі комісії, про скасування недоторканності президента та народних депутатів, про повне перезавантаження системи правоохоронних органів. Хочете змін – визначте новий порядок денний і за два тижні покажіть свою роботу. І люди б це побачили і повірили вам. Бо зараз ви просто імітуєте діяльність парламенту», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження». 

Поширити
Новини