1. Головна
  2. Новини
  3. Україна має можливість запастися газом за зниженою ціною, – Віктор Бондар

Україна має можливість запастися газом за зниженою ціною, – Віктор Бондар

 

Сьогодні ціни на газ на європейському ринку вдвічі нижчі від тих, за якими закуповує Україна. Тому уряд має негайно скористатися цією можливістю та запастися паливом на два-три роки вперед.

Про це під час виступу у Верховній Раді заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За словами народного депутата, уряду потрібно внести до парламенту відповідний законопроект щодо змін у Державному бюджеті та можливості НАК «Нафтогаз Україна» закупити газ за зниженою ціною. Україна продовжує купувати газ за 300-320 доларів за тисячу кубометрів, тоді як на хабі у Нідерландах газ продають на рівні 160 доларів, а у Великій Британії вартість блакитного палива становить 140 доларів за тисячу кубів.    

«Ми маємо можливість закачати в підземні газосховища 31 млрд кубометрів газу і забезпечити себе на 2-3 роки дешевим газом. І втричі знизити ціни на газ для населення. Це абсолютно нормальна економічна пропозиція», – наголосив Віктор Бондар.

Також політик вкотре закликав парламент розглянути проект постанови №9252 про зниження тарифів на комунальні послуги, внесений народними депутатами групи «Партія «Відродження».

«Думаю, найголовніше питання, яке турбує людей, – це питання тарифів. Уже минуло вісім місяців відтоді, як відбулося ганебне підвищення тарифів, і весь цей час Верховна Рада не бажає ставити на голосування проект постанови, яку підписали вісім лідерів фракцій, про скасування цих грабіжницьких тарифів. Сьогодні є можливість нарешті вирішити питання», – підкреслив народний депутат.

Поширити
Новини