1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар: Сьогодні люди чекають від влади конкретних дій

Віктор Бондар: Сьогодні люди чекають від влади конкретних дій

 

Розвиток і підтримка української промисловості повинні стати пріоритетами державної політики України.

Про це заявив кандидат у Президенти України від Партії «Відродження» Віктор Бондар під час зустрічі з колективом акумуляторного заводу в Дніпрі.

 

За словами політика, в Україні є сучасні виробництва, проте сьогодні вони змушені виживати без допомоги держави.

«Сьогодні вся українська промисловість знаходиться у стагнації. Немає державної підтримки, передусім кредитної. Немає підтримки протекціоністської, як це робить, наприклад, влада країн ЄС або того ж Китаю, допомагаючи своїм виробникам просуватися на зовнішні ринки, створюючи умови для зростання експорту. В Україні ж абсолютно бездарна енергетична політика не дозволяє підприємствам вийти на рентабельність. Тарифи зростають, щоквартал збільшується ціна то на газ, то на воду, то на електроенергію. Як можна отримувати прибуток, якщо ти контракт підписуєш на рік, а держава змінює тобі правила гри кожні три місяці?» – зауважив Віктор Бондар.

Він підкреслив, що Партія «Відродження» виступає за створення нових державних програм з підтримки промисловості.

«У Дніпропетровській області раніше працювало майже 300 великих машинобудівних підприємств, сьогодні вони заледве дихають. Ми вважаємо, що промисловості потрібно дати програми державної кредитної підтримки. Щоб держбанки не імпортерів кредитували, а українські промислові виробництва. Ми виступаємо за те, щоб дати програми, за якими держава допомагає завозити нове обладнання для підприємств, скасовуючи митні платежі, створює всі умови для того, щоб відкривалися нові робочі місця», – сказав Віктор Бондар.

Політик додав, що українці втомилися від постійної демагогії й чекають від керівництва України реальних дій.

«Наша партія об’єднує промисловців, транспортників, енергетиків, які хочуть навести порядок, створити умови для зростання економіки, для відродження промислового потенціалу України. Це повинно стати пріоритетом державної політики. Порожні розмови людям обридли. Люди хочуть конкретних дій – наведення порядку і підтримки виробничого сектора країни», – підкреслив кандидат у Президенти.

 
 
 
 
 
 

 

Поширити
Новини