1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар розповів, на які законодавчі зміни очікує українська промисловість

Віктор Бондар розповів, на які законодавчі зміни очікує українська промисловість

 

Найближчим часом народні депутати групи «Партія «Відродження» зареєструють законопроект про підтримку вітчизняної промисловості, розроблений фахівцями політсили. Документ отримав схвалення і підтримку промисловців і представників бізнесу.

Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій повідомив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

Він додав, що виконання умов МВФ та інших міжнародних кредиторів України поступово призводить до деіндустріалізації країни, перетворюючи її на аграрно-сировинну. 

«Нині все більше українців усвідомлюють, що не варто сліпо керуватися порадами міжнародних кредиторів. Ми сподіваємося, що уряд нарешті нас почує і зрозуміє загрозу всіх нав’язаних ззовні програм – з боку МВФ, Світового банку тощо. По суті, вони призвели до значних соціальних потрясінь, а переважна більшість реформ уряду є провальними. Західні кредитори визначили для нашої економіки курс на деіндустріалізацію. Ми бачимо, що нам пропонують перейти до формату аграрно-сировинної  економіки. Отже, їх задовольняє, що Україна стане просто придатком до Європейського співтовариства», – сказав Віктор Бондар.

Народний депутат додав, що для збереження української промисловості необхідні зміни на законодавчому рівні.

«Наша депутатська група пропонує зупинити це безумство і перейти до програми економічного відродження. На передньому плані має бути українська промисловість, інфраструктурні проекти, які забезпечать найбільшу зайнятість населення. Найближчим часом ми зареєструємо законопроект, який уже обговорили з промисловцями. Він стане ковтком повітря для української промисловості», – наголосив Віктор Бондар.

Як повідомлялося, 5 березня партія «Відродження» та УСПП провели у Верховній Раді круглий стіл, присвячений тематиці відродження української промисловості. Під час заходу був розглянутий законопроект партії «Відродження» про підтримку вітчизняної промисловості, який, зокрема, отримав схвальні оцінки промисловців і представників бізнесу.

 

Поширити
Новини