1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар про заяву Кернеса: Тільки з’їзд Партії «Відродження» вирішуватиме, кого висувати кандидатом в президенти

Віктор Бондар про заяву Кернеса: Тільки з’їзд Партії «Відродження» вирішуватиме, кого висувати кандидатом в президенти

Заява міського голови Харкова Геннадія Кернеса, обраного від Партії «Відродження», про підтримку Петра Порошенка на президентських виборах – це особиста думка мера.

Рішення про висунення кандидата в президенти від Партії «Відродження» буде ухвалене на найближчому з’їзді політсили, який відбудеться у січні 2019 року.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив голова Партії «Відродження» Віктор Бондар.

«Остання заява Геннадія Кернеса здивувала багатьох партійців, тому що останнім часом велись внутрішньопартійні розмови про те, кого висувати кандидатом в президенти від Партії «Відродження». Група народних депутатів з Харкова запропонувала кандидатуру Геннадія Кернеса як одного з ймовірних кандидатів, але жодних офіційних рішень не ухвалювалось. Тільки з’їзд партії буде вирішувати, кого висувати кандидатом у президенти», – заявив Віктор Бондар.

Він також додав, що заява Геннадія Кернеса про підтримку Петра Порошенка може бути пов’язана із здійсненням політичного тиску на мера Харкова з боку влади.

«Геннадій Кернес дійсно має високу підтримку харків’ян, бо він багато зробив для Харкова – це і комунальна сфера, освітлення, чисте місто, будуються сквери, пам’ятники, люди цю роботу бачать. Але З’їзд партії буде підтримувати кандидата, якого знає вся країна, який має рейтинг, публічну політичну позицію по всій країні, а не тільки в місті Харкові. Я думаю, що реальна причина заяви Кернеса – це те, що на нього постійно здійснюється тиск з боку влади, яка хоче будувати кампанію методами тиску на впливових мерів. Я думаю, що його «підтискали», щоб він зробив політичну заяву на підтримку Порошенка, це його особиста точка зору. І цим він здивував і Харків, і депутатський корпус, і самих харків’ян», – сказав голова Партії «Відродження».

Віктор Бондар також не виключив, що міський голова Харкова може в майбутньому змінити свою позицію.

Поширити
Новини