1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар подякував виборцям за підтримку

Віктор Бондар подякував виборцям за підтримку

 

Кандидат у Президенти від Партії «Відродження», співголова однойменної депутатської групи Віктор Бондар за підсумками опрацьованих Центральною виборчою комісією протоколів увійшов до двадцятки лідерів виборчих перегонів. 

За Віктора Бондаря проголосували 22 564 українця.

Найбільше голосів Віктор Бондар отримав від виборців Хмельницької та Закарпатської областей.

Політик подякував за довіру кожному з українців, який віддав за нього свій голос, і наголосив, що Партія «Відродження» продовжуватиме роботу зі втілення у життя своєї економічної програми.

«Я вдячний кожному, хто підтримав мене на цих виборах. Знаю, як важко вам було віддавати свій голос, коли були великі сумніви щодо мого проходження у другий тур. За таких умов кожен ваш голос на вагу золота. Молодим політикам складно йти на такі вибори саме через острах не набрати достатньої кількості голосів і не виправдати вашої підтримки. Але перший раз завжди складно. Тепер у нас є досвід. Тепер мені теж треба зробити чимало висновків. Далі будуть парламентські вибори. Саме в парламенті ми зможемо збалансувати політичну ситуацію в країні. Ми разом зберемо команду потужних політиків і отримаємо досвідчену та професійну фракцію, яка точно знає значення слова Відродження! Настав час відродження економіки і добробуту кожної української родини! І ми разом з вами це зробимо!» – розповів Віктор Бондар.

Він також закликав українців прийти на вибори та взяти участь у голосуванні в другому турі президентських виборів.

«Найближчим часом ми з вами маємо визначити, хто стане наступним Президентом України. Закликаю кожного українця дуже відповідально підійти до свого вибору та взяти участь у голосуванні під час другого туру виборів Президента. Від кожного з нас залежить майбутнє нашої країни! Я не хочу повторення безглуздої політики минулих п’яти років! І точно проти подальшого мародерства, корупції та грабунку українців і держави!  Давайте обирати нове майбутнє!» – наголосив Віктор Бондар.

Нагадаємо, другий тур виборів Президента має відбутися 21 квітня.

Поширити
Новини