1. Головна
  2. Новини
  3. Віктор Бондар: Наприкінці сесії міністри мають відзвітувати перед парламентом

Віктор Бондар: Наприкінці сесії міністри мають відзвітувати перед парламентом

 

Перш ніж парламент завершить поточну сесію, міністри мають відзвітувати про свою роботу за перше півріччя 2018-го.

Про це під час брифінгу після Погоджувальної ради керівників фракцій ВР заявив співголова групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, сьогодні влада, зокрема уряд, живе окремо від людей, не переймаючись тими проблемами, які хвилюють українців. Натомість найболючішими питаннями є можливе підвищення тарифів на газ і подальша реалізація медичної реформи.

«Партія «Відродження» вимагає заслухати в парламенті міністра енергетики України, а також керівництво НАК «Нафтогаз України» – про тарифну політику і про плани чергового підвищення цін на газ, що є абсолютно необґрунтованими з огляду на шалені прибутки компанії. Необхідно нарешті заслухати в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун – про проведення так званої медреформи, яка насправді є «потьомкінським селищем» і чистою бутафорією. Взагалі потрібно поставити питання про відповідність пані Супрун тій посаді, яку вона обіймає», – наголосив Віктор Бондар.

Крім того, він закликав цього пленарного тижня заслухати міністра оборони – про виконання програми закупівлі квартир для військовослужбовців. Своєю чергою фінансовий блок уряду, на думку Бондаря, мусить відзвітувати, як використовувалися міжнародні кредити, на які цільові програми пішли ці гроші.

Нардеп також закликав розглянути кілька законопроектів авторства парламентарів групи «Партія «Відродження».

«Ми неодноразово говорили і будемо знову піднімати питання про те, що в Україні необхідно створювати Міністерство промислової політики. Ми зареєстрували законопроект, але він практично рік лежить у Верховній Раді, не розглядається. Також наша політсила закликає розглянути законопроект про підтримку промисловості України. Обидві законодавчі ініціативи зменшують навантаження на галузь, дають їй нове дихання. Ми закликаємо розглянути й соціальні законопроекти, ініційовані нами: про соцзахист чорнобильців, про соціальну підтримку молоді та молодих сімей. Вони теж лежать без розгляду, хоча люди на них очікують! По суті, сьогодні ми бачимо антинародну політику уряду, який живе своїм окремішнім життям, відстороненим від людей та парламенту», – підкреслив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

 

Поширити
Новини