1. Головна
  2. Новини
  3. Листи про виплати субсидій готівкою обійдуться бюджету в 32 млн грн, – Віктор Бондар

Листи про виплати субсидій готівкою обійдуться бюджету в 32 млн грн, – Віктор Бондар

 

На розсилку листів із повідомленнями про те, як отримати субсидію готівкою, буде витрачено 32 млн гривень з держбюджету. Про це свідчать дані контракту Мінсоцполітики з державним підприємством «Укрпошта».

Таку інформацію під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій ВР озвучив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, на кошти, які держава витратить на розсилку листів, можна було б виплатити субсидії для понад 35 тисяч українських родин.

«За ці кошти можна було додатково виплатити субсидії для 35 тисяч домогосподарств в Україні! Ось такою є справжня діяльність влади. Заради виборів та власного піару можновладці підключають всі державні підприємства, всю пропаганду. І 32 млн гривень витратять на контракт з «Укрпоштою» лише заради популяризації монетизації субсидій напередодні виборів», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Він додав, що цей експеримент є передвиборчим піаром влади, оскільки триватиме лише два місяці й завершиться після виборів.

«Найближчим часом «Укрпошта» планує надіслати, згідно з контрактом, близько 4 млн таких повідомлень, адресованих отримувачам монетизованих субсидій. У цих листах субсидіантів повідомлять про велике «досягнення» влади, яка ощасливить українців готівковими виплатами у найближчі два місяці. 20 млрд людям буде видано на руки напередодні виборів, упродовж двох місяців, і цього навіть ніхто не приховує», – сказав Віктор Бондар.

 

Поширити
Новини