1. Головна
  2. Новини
  3. «Відродження» вимагає негайного розгляду законопроекту про відновлення соцгарантій чорнобильцям

«Відродження» вимагає негайного розгляду законопроекту про відновлення соцгарантій чорнобильцям

 

Парламент має якнайшвидше розглянути та ухвалити за основу законопроект депутатської групи «Партія «Відродження» №6292 щодо відновлення соціальних гарантій чорнобильцям.

Із такою вимогою до спікера Верховної Ради Андрія Парубія звернувся співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар під час виступу на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій парламенту.

За словами народного депутата, напередодні 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС влада повинна відновити соціальні гарантії ліквідаторам та постраждалим, які останніми роками були скасовані.  

«Ми звертаємося до Андрія Володимировича щодо законопроекту №6292, який вирішує чимало проблем тих, хто своїм здоров’ям ризикував тоді, щоб ми сьогодні мали можливість жити на своїй землі. Ми вимагаємо винести цей законопроект на голосування, повернути людям те, що вони заслужили. Пільги, допомога, кошти на лікування тощо – це необхідні речі. На жаль, наш законопроект уже рік як не вносять до порядку денного. Тому звертаюся до вас із відповідною вимогою, тим більше, що законопроект №6292 цілковито підтримується усіма чорнобильськими організаціями», – наголосив Віктор Бондар.

Нагадаємо, під час Всеукраїнських зборів громадських організацій чорнобильців, що відбулися у Харкові 11 квітня, була підписана резолюція на підтримку законопроекту депутатської групи «Партія «Відродження» №6292, спрямованого на відновлення соціальних гарантій чорнобильцям. У резолюції, зокрема, зазначається, що чорнобильські організації звернуться до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів із закликом якнайшвидше підтримати законопроект №6292 та розглянути його в парламенті.

Також нещодавно юридична команда Партії «Відродження» розробила форму заяви до Пенсійного фонду України та форму позовної заяви, з якою усі без винятку чорнобильці – ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС зможуть звертатися до відповідних органів із вимогою перерахувати пенсії відповідно до чинного законодавства. Раніше був розроблений проект заяви до Пенсійного Фонду та позовної заяви для ліквідаторів-військовослужбовців.

Поширити
Новини