1. Головна
  2. Новини
  3. «Відродження»: Сумський обласний диспансер для чорнобильців отримає 950 тис. гривень додаткового фінансування

«Відродження»: Сумський обласний диспансер для чорнобильців отримає 950 тис. гривень додаткового фінансування

 

 

Сумська облдержадміністрація переглянула бюджет області на поточний рік і виділила 950 тис. грн додаткової фінансової допомоги «Сумському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення».

Відповідне рішення було прийняте під час засідання Сумської обласної ради.

Виділені кошти планують спрямувати на заміну вікон, ремонт даху актової зали закладу, збільшення коштів на харчування хворих та медикаменти.

Нагадаємо, у травні цього року до місцевої влади звернулися народні депутати групи «Партія «Відродження» Віктор Остапчук та Артем Ільюк з проханням виділити додаткове фінансування з обласного бюджету в розмірі 950 тис. грн для заміни вікон, ремонту даху над актовою залою «Сумського обласного диспансеру радіаційного захисту населення», а також збільшити кошти на придбання медикаментів і покращення харчування пацієнтів закладу.  

Як повідомлялося раніше, 21 травня у Сумах відбулася зустріч представників чорнобильських організацій Сумщини з головою Політради Партії «Відродження» Володимиром Пилипенком. Під час обговорення піднімалися питання захисту прав чорнобильців в українських судах та ухвалення законопроекту №6292, розробленого депутатською групою «Партія «Відродження».

 

 

Поширити
Новини