1. Головна
  2. Новини
  3. «Відродження» Хмельниччини підтримує участь Віктора Бондаря у президентських виборах

«Відродження» Хмельниччини підтримує участь Віктора Бондаря у президентських виборах

 

Україні потрібен лідер, спроможний відродити в країні мир, стабільність та процвітання.

Про це під час виступу на З’їзді Партії «Відродження» сказала депутат від політсили в Летичівській районній раді, що на Хмельниччині, Оксана Морозова.

Вона підкреслила, що саме таким лідером вона бачить голову Партії «Відродження» Віктора Бондаря.

«Понад усе я хочу жити в мирній і стабільній державі. І я впевнена, що в цьому мене підтримують мільйони українців, а надто матерів, які прагнуть, щоб їхні діти мали щасливе майбутнє в заможній, високорозвиненій державі, що зветься Україна. В державі, з якою рахуватиметься увесь світ. Я знаю, Вікторе Васильовичу, що, ставши президентом країни, ви створите умови для такого гідного майбутнього», – заявила Оксана Морозова.

Також вона позитивно відзначила інноваційні ідеї у передвиборчій програмі кандидата щодо розвитку української промисловості та бізнесу.

«Я розумію, як важливо сьогодні змінювати економічну ситуацію в країні, адже через відсутність робочих місць і достойної оплати праці тисячі молодих людей щомісяця виїжджають з нашої країни. Впровадження передових технологій, запропоновані в програмі Віктора Бондаря, можуть виправити цю несправедливість. Саме підтримка виробництва та бізнесу, а не чергове підняття тарифів, як це робить чинна влада, буде мотивувати молодь залишатися в Україні, отримувати сучасні професії і працювати за фахом, що дозволить їм прогодувати родину», – наголосила депутат Летичівської райради від Партії «Відродження».

«Тож надія лише на вас, – звернулася Оксана Морозова до кандидата на посаду очільника держави. – Вся Хмельниччина з вами!»

Нагадаємо, учасники З’їзду одностайно підтримали кандидатуру  Віктора Бондаря як єдиного кандидата від Партії «Відродження» на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Поширити
Новини