1. Головна
  2. Новини
  3. Василь Гуляєв звернувся до міністра МВС з проханням захистити одеських фермерів від рейдерських атак

Василь Гуляєв звернувся до міністра МВС з проханням захистити одеських фермерів від рейдерських атак

 

Народний депутат групи «Партія «Відродження» Василь Гуляєв звернувся до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням допомогти одеським фермерам вирішити проблему рейдерських захоплень.

Відповідне звернення парламентар оприлюднив під час брифінгу в ВР 5 липня.

Він зазначив, що останнім часом почастішали силові захоплення полів по всій Україні. Як приклад політик навів одну з агрофірм у Біляївському районі Одеської області.

«Сьогодні всюди в Одеській області, де йде збирання врожаю, починаються рейдерські захоплення. Тобто повернулися лихі 90-ті. Я хочу привести в приклад агрофірму «Колос». Що відбувається? Там спалили спочатку насосну станцію, потім підпалили врожай. Люди, прізвища яких називати поки не можу, оскільки триває слідство, просто заявляють: віддавай 50% врожаю, і ми від тебе відчепимося. Я хочу порадити цим людям не розраховувати на те, що у них все легко вийде», – розповів народний депутат.

За словами політика, лише власними силами фермери не в змозі дати відсіч. Тільки з допомогою правоохоронних органів можна вирішити цю проблему.

«Нині що у нас в країні залишилося головним? Земля. І її потрібно захищати. Самотужки підприємці не можуть цього робити, потрібно більше уваги держави, більше уваги правоохоронних органів. Особливо під час збирання врожаю, тому що без хліба в нас нічого не складеться», – підкреслив Василь Гуляєв.

Поширити
Новини