1. Головна
  2. Новини
  3. Василь Гуляєв звернувся до керівництва країни з вимогою зупинити корупційні схеми в портах України

Василь Гуляєв звернувся до керівництва країни з вимогою зупинити корупційні схеми в портах України

 

Представники профспілок Одеського, Чорноморського і Ізмаїльського портів сьогодні під стінами ВР влаштували мітинг проти корупційних схем у портовій галузі, масових звільнень, невиплат зарплат, що стало нормою останнім часом. Зокрема, портовики виступають проти запровадження приватної охорони портів замість ДСО – в обхід багатьох державних нормативних актів.

Щоб привернути увагу до цієї проблеми, народний депутат групи «Партія «Відродження» Василь Гуляєв на брифінгу в парламенті закликав навести лад в українських морських портах. У брифінгу також взяли участь представники профспілки морського порту «Чорноморськ» і громадські активісти.

«Раніше внаслідок створення приватних структур в Миколаївській філії звільнили людей, а тепер їм через суди доводиться поновлюватися на роботу. Таке саме порушення норм відбулося в Ізмаїльському порту. Мета є очевидною – це контроль над портами, над рухом контрабанди, вантажів на сотні мільйонів доларів, зокрема військового призначення, через контрольні пропускні пункти портів. А в цей час працівників державних портових підприємств звільняють сотнями, сотні сімей залишаються без засобів до існування. І все це відбувається на стратегічних об’єктах, якими є порти України», – розповів голова профспілки морського порту «Чорноморськ» Олег Іванов.

За його словами, протести портовиків протягом двох років і численні відповідні звернення до всіх можливих інстанцій не дали жодного результату. «Керівництво Мінінфраструктури не тільки не реагує, а й фактично стимулює цей процес», – зауважив Олег Іванов.

У зв’язку з цим народний депутат Василь Гуляєв заявив, що листи-звернення з підписами портовиків будуть надіслані керівництву держави. Нардеп висловив сподівання, що президент та прем’єр-міністр відреагують на скарги і порядок у портах буде наведено відповідно до законодавства.

 

Поширити
Новини