1. Головна
  2. Новини
  3. Валерій Писаренко звернувся до Конституційного суду з поданням щодо повернення пільг ветеранам МВС

Валерій Писаренко звернувся до Конституційного суду з поданням щодо повернення пільг ветеранам МВС

Конституцій суд України має перевірити законність скасування соціальних пільг для ветеранів МВС.

Про це під час брифінгу у ВР заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко.

Народний депутат зауважив, що він та ще 46 народних обранців звернулись до Конституційного суду України з проханням задовольнити подання, щодо повернення пільг колишнім працівникам органів внутрішніх справ. На думку політика відміна пільг для ветеранів МВС – є неправомірною.

«Наше подання – це питання повернення прав майже 230 тисячам колишніх працівників органів внутрішніх справ  – пенсіонерам. Які протягом довгого часу, майже все своє життя, захищали наше життя здоров’я та безпеку. Сьогодні, після прийняття певних законів в сесійній залі, ці люди залишилася без пільг. І без прав. Ми вважаємо, що це було зроблено не конституційно, ми подали своє звернення до Конституційного суду. І вимагаємо скасувати такі закони. Та повернути пільги колишнім працівникам органів внутрішніх справ», – розповів Валерій Писаренко.

За словами представників Харківської обласної ветеранської організації «Асоціації ветеранів МВС України», скорочення пільг на комунальні послуги для колишніх працівників МВС після запровадження поліцейської реформи, змушує колишніх міліціонерів існувати на межі виживання.

«Коли припинив діяти закон про міліцію, та вступив у дію закон про поліцію, то виникла така ситуація: люди, які працювали у міліції, залишились як привиди. Їх ніхто не чує, та не бачить. Люди, які працювали у міліції знали, що соціальні пільги – це довічні гарантії. І ось приклад, коли зняли пільги, наші колеги, які отримують 1600-1700 грн. пенсії, залишились на межі виживання. Тепер виходить, що вони разом із родиною не можуть отримати пільги при мізерній пенсії. Ми вимагаємо перерахувати пенсії ветеранам МВС», – підкреслив член Харківської обласної організації «Асоціація ветеранів МВС України» Володимир Карякін.

Нагадаємо, з квітня минулого року у Верховній Раді зареєстрований законопроект №4441 про внесення змін в закон «Про Національну поліцію України» з метою встановлення пільг за користування житлом та житлово-комунальні послуги. За словами його автора, народного депутата групи «Партія «Відродження» Валерія Писаренко, він неодноразово звертався до голови парламенту, профільного міністерства та Уряду, з проханням повернути пільги ветеранам МВС. Наразі єдиний вихід, який бачить політик, це конституційне обґрунтування відміни пільг для працівників органів внутрішніх справ.

Поширити
Новини