1. Головна
  2. Новини
  3. Валерій Писаренко пояснив, чому у «Відродженні» голосували за відставку уряду

Валерій Писаренко пояснив, чому у «Відродженні» голосували за відставку уряду

 

Депутатська група «Партія «Відродження» вважає за необхідне відправити у відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Про це з трибуни парламенту заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко.

За його словами, нинішній склад Кабінету міністрів не виконав взятих на себе зобов’язань, і українці врешті-решт зневірилися та розчарувалися через відсутність позитивних змін.

«Люди втомилися чекати, коли їх почують. Сьогоднішнє голосування насправді не змінить склад уряду, допоки не сформується новий парламент. Хіба лише буде зазначено «виконувач обов’язків». Але уряду ще не пізно змінити цінності, нагадати передусім собі, що Україна – це соціальна держава», – підкреслив народний депутат.

Валерій Писаренко зазначив, що уряд має приділяти більше уваги питанням соціальної сфери.

«Поверніть пільги ветеранам, поверніть пільги чорнобильцям – вже навіть є рішення Конституційного суду. Зробіть зарплати і соціальні виплати хоча б на рівні кількох прожиткових мінімумів. Щоб людина не думала, як їй виживати, як піти в аптеку чи придбати їжу. Бо сьогодні це для багатьох уже стало розкошами», – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, під час голосування у Верховній Раді забракло голосів для того, щоб відправити прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та весь склад Кабінету міністрів у відставку. «За» проголосували 97 нардепів при необхідних 226.

 

Поширити
Новини