1. Головна
  2. Новини
  3. Валерій Писаренко: Осучаснення пенсій та монетизація субсидій – це непрямий підкуп виборців з боку влади

Валерій Писаренко: Осучаснення пенсій та монетизація субсидій – це непрямий підкуп виборців з боку влади

 

Наміри уряду провести з 1 березня індексацію пенсій та почати монетизацію субсидій є нічим іншим як підкупом виборців з боку влади в період виборчої кампанії.

Таку думку під час ефіру на телеканалі «Наш» висловив народний депутат групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко, коментуючи заяву прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо старту автоматичної індексації пенсій з 1 березня 2019 року.

Він відзначив, що осучаснення та перерахунок пенсійних виплат – це не благо від Кабміну, а його прямий обов’язок.

«Останні чотири роки влада демонструвала лише політику скорочення соціальної сфери. А тепер, за місяць до виборів, прем’єр-міністр і Кабмін шукають різні шляхи видачі грошей людям – від збільшення пенсій до монетизації субсидій. Мені здається, що пенсіонерів знову хочуть надурити. Хочу навести приклад соціальної політики уряду: нещодавно Конституційний суд виніс рішення, що виплати чорнобильцям скасували незаконно. Але досі виплати для постраждалих від аварії на ЧАЕС не поновлені. Ось те, що робить уряд насправді. А все інше – це вибори, які будуть уже майже за місяць», – розповів Валерій Писаренко.

Також політик зауважив, що індексація пенсій, запланована урядом, не допоможе пенсіонерам розрахуватися за платіжками з нинішніми тарифами.

«При нинішніх тарифах якихось 200 гривень до пенсії пенсіонерів не врятують. Це просто передвиборче набирання балів», –наголосив народний депутат.

Поширити
Новини