1. Головна
  2. Новини
  3. В Умані за підтримки Антона Яценка відкрився третій сезон фонтанів «Перлина кохання»

В Умані за підтримки Антона Яценка відкрився третій сезон фонтанів «Перлина кохання»

 

В Умані урочисто відкрився третій сезон фонтанів «Перлина кохання»-2019. Побачити водне шоу приїхали понад 20 тисяч глядачів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат групи «Партія «Відродження» Антон Яценко – ініціатор проекту будівництва фонтанного світломузичного комплексу, що нині є одним із найбільших в Україні.  Нардеп урочисто відкрив новий сезон фонтанів.

Урочиста церемонія розпочалася з прем’єри світломузичного шоу «Крапля», яке презентували на водному екрані фонтанів. Також глядачі побачили неонове музично-хореографічне шоу з піротехнічними спецефектами.

«Дуже радує, що з кожним роком унікальний фонтанний комплекс на суші та воді приваблює все більше туристів з різних куточків України та світу. Адже захопливі світломузичні шоу на водному екрані – «Крапля», «Перлина кохання», «Чотири стихії», «Лампа Аладіна» – можна побачити тільки в Умані», – зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Він також спрогнозував, що в цьому сезоні туристичний потік до Умані збільшиться завдяки іншим оновленням у місті.

«У роботі ще чимало проектів, спрямованих на розвиток Умані як сучасного європейського міста. Мною ініційовані: оновлена історична частина дендропарку «Софіївка» (відкриття 27 квітня), оновлена площа Соборності (відкриття наприкінці червня), оновлена набережна біля Осташівського ставу, нова сучасна «Софіївка» у вигляді фентезі-парку. Вважаю, що це дасть змогу уманчанам залишатися жити і працювати у своєму місті, яке так стрімко розвивається і має всі перспективи стати міжнародним центром туризму. Зроблю для цього все можливе», – підкреслив Антон Яценка.

 
 
 
 
 

 

Поширити
Новини