1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» звернулися до «Укрпошти» з проханням пояснити причини скорочення доставки газет на Харківщині

У «Відродженні» звернулися до «Укрпошти» з проханням пояснити причини скорочення доставки газет на Харківщині

 

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження», народний депутат України Віталій Хомутиннік звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського з проханням відреагувати на скарги Національної спілки журналістів України (НСЖУ) щодо скорочення доставки газет у регіони, зокрема у Харківській області.

Народний депутат спрямував до Кабміну та ПАТ «Укрпошта» відповідний депутатський запит, у якому попросив надати інформацію про обсяги доставки друкованих ЗМІ за передоплатою по Україні та окремо по Харківській області за останні чотири роки. 

«До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від НСЖУ, яка стурбована діями ПАТ «Укрпошта» внаслідок реформування ринку поштових послуг. Користуючись своїм правом на депутатський запит, прошу прем’єр-міністра вжити заходів реагування на ситуацію, що виникла в інформаційній сфері, та сприяти наданню інформації щодо обсягів доставки друкованих ЗМІ за передоплатою за 2014-2019 роки по Україні та по Харківській області зокрема», – йдеться у запиті.

У своєму зверненні до народного депутата представники Національної спілки журналістів України висловили припущення, що скорочення доставки газет у регіони є наслідком реформування ринку поштових послуг ПАТ «Укрпошта». Після того як у сільській місцевості чимало поштових відділень закрили, а листонош – звільнили, обсяг передплати газет теж зменшився. І Харківщина не стала винятком.

Нагадаємо, у 2014 році Віталій Хомутиннік був обраний народним депутатом Верховної Ради України за виборчим округом №171 Харківської області.

 

Поширити
Новини