1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» виступили проти подальшого підвищення тарифів на газ в Україні

У «Відродженні» виступили проти подальшого підвищення тарифів на газ в Україні

 

Депутатська група «Партія «Відродження» виступає проти подальшого підвищення цін на газ для населення. А також закликає Президента України та прем’єр-міністра втрутитися у ситуацію із преміюванням керівництва НАК «Нафтогаз України».

Про це заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

Під час виступу з парламентської трибуни він назвав цинічними виділення керівництвом «Нафтогазу» мільярдних премій для себе на тлі можливого зростання цін на газ для населення.

«Я хочу звернутися з цієї трибуни до уряду, до глави держави щодо ситуації, яка відбувається у «Нафтогазі України». Подивіться на цинізм, з яким голова правління і все керівництво НАК виписали собі шалені премії за начебто виграш у «Газпрому» справи про транзит газу. Україна ще не отримала цих грошей, втім, співробітники «Нафтогазу» вже розписали собі премії на 1 млрд 200 млн грн! У такий спосіб продемонструвавши, що чхати вони хотіли на народ України. В той час як люди зубожіють, вони собі жирують», – заявив Віктор Бондар.

За його словами, коштів, спрямованих на премії керівництву «Нафтогазу України», вистачило б на проведення трьох місяців опалювального сезону в таких містах, як Львів та Одеса.

«На ці кошти можна 100 тис. українців відправити на відпочинок, або можна разово виплатити мінімальну пенсію у 1452 грн для 826 тис. українських пенсіонерів. І після цього вони нам говоритимуть, що треба піднімати тарифи, що «Нафтогаз» – збитковий! Подивіться на баланс компанії, сьогодні вона отримує майже 40 млрд грн чистого прибутку в рік», – наголосив політик.

І закликав Президента та прем’єр-міністра України вжити необхідних заходів. 

«Я звертаюся у такій ситуації до Президента України, до голови уряду: давайте приймати рішення по голові правління «Нафтогазу». Не можна в бідній країні виплачувати такі премії – це цинізм влади стосовно людей України», – закликав співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Поширити
Новини