1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» виступили проти чергового підвищення тарифів на газ

У «Відродженні» виступили проти чергового підвищення тарифів на газ

 

Депутатська група «Партія «Відродження» виступає категорично проти ідеї вкотре збільшити тарифи на газ для населення.

Про це заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, коментуючи можливе зростання ціни на газ для громадян на понад 65% – до рівня 11 тис. грн за кубічний метр. Відповідну пропозицію НАК «Нафтогаз України» подав на розгляд Кабінету Міністрів для представлення МВФ.

За словами Віктора Бондаря, чергове підвищення тарифів на газ для населення – це бездумний крок, у якому відсутня логіка. Оскільки відповідно зростуть і витрати бюджету на субсидії.

«Заради кредитів МВФ уряд вчергове хоче підняти тарифи для населення України та для промисловості. Це бездумний крок! Він взагалі немає жодної логіки. Уряд сьогодні, по суті, поводиться як наркоман, який заради чергової дози готовий на все: віддати українську землю, знищити українську промисловість, перетворити нашу державу на сировинний придаток найбільших країн світу», – заявив народний депутат.

Він додав, що впродовж трьох років український уряд здійснив запозичень уже на півтора трильйони гривень. Однак кредитні кошти використовуються неефективно.

«Тільки цього року треба повертати понад 300 млрд гривень боргів. Упродовж найближчих трьох років необхідно повернути 25 млрд доларів – це майже 4 трлн гривень. Скажіть, що змінилося в країні завдяки залученню цих кредитів? Нічого! Де програми енергозбереження? Де потужні програми будівництва доріг? Якщо ви набираєте трильйони гривень кредитів, то вкладайте їх у промисловість, у дороги, в інфраструктуру – це єдиний вихід для України. Це – економіка, саме це – робочі місці, це – майбутнє України. А той шлях, який нам сьогодні пропонує уряд: проїдання коштів через програму субсидій, – це шлях в нікуди», – наголосив Віктор Бондар.

І закликав найближчим часом заслухати в парламенті міністрів, що входять до складу економічного блоку уряду.

«Тому ми вимагаємо заслухати керівників економічного блоку уряду щодо того, що вони зробили за останні три роки. І найголовніше – яка їх програма діяльності, як вони планують віддавати борги за наступні два роки?» – додав співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

 

Поширити
Новини