1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» вважають, що аудитор НАБУ від парламенту має бути громадянином України

У «Відродженні» вважають, що аудитор НАБУ від парламенту має бути громадянином України

Кандидат від парламенту на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) повинен мати українське громадянство.

І представники групи «Партія «Відродження» дотримуватимуться цієї позиції під час голосування на засіданні парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції, на якому сьогодні мають обрати кандидата від парламенту на посаду аудитора НАБУ.

Про це заявив керівник депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік.

Він також додав, що сьогодні у Верховній Раді досі немає компромісу відносно запропонованих кандидатур.

«Раніше парламент був зосереджений тільки на двох кандидатах. На думку нашої депутатської групи, потрібно припинити шукати кандидатів для проведення аудиту лише за кордоном. Саме тому група «Партія «Відродження» досі не підтримувала жодного з кандидатів. Ми вважаємо, що сьогодні необхідно зосередитись на тому, щоб обрати гідного представника від Верховної Ради з українським громадянством. Для суспільства намагаються сформувати думку, начебто якщо іноземець – він буде працювати чесно та об’єктивно. Нажаль, результати роботи експатів в українському уряді продемонстрували, що не завжди це так, а міністри іноземці також можуть робити помилки. Крім того, найбільшим ризиком в цьому питанні є те, що такі державні менеджери не готові нести відповідальність за результати своєї роботи. Тому, позиція депутатської групи «Партія «Відродження» – потрібно обрати фахівця серед громадян України, який би відповідав всім вимогам, прописаним в Законі», – пояснив керівник депгрупи «Партія «Відродження».

Поширити
Новини