1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» починають пошук кандидата в президенти

У «Відродженні» починають пошук кандидата в президенти

 

 

Партія «Відродження» братиме участь у найближчих президентських і парламентських виборах.

Про це сьогодні, під час VII з’їзду партії, заявив глава політради Партії «Відродження», народний депутат України Віталій Хомутиннік.

За його словами, впродовж найближчих шести місяців політсила проводитиме відкритий праймеріз. За його підсумками, а також за результатами соціологічних досліджень партія визначить, хто буде кандидатом в президенти від політичної сили.

«Я сьогодні хотів би, щоб наша партія прийняла рішення про підготовку до виборів наступного року. Для вибору кандидата в президенти від нашої політсили партія має намір звернутися до міжнародного досвіду, який вже успішно себе зарекомендував у багатьох країнах світу. Таким демократичним механізмом є процес внутрішньопартійного голосування. І я хочу оголосити відкритий праймеріз кандидата в президенти, який буде висунутий або підтриманий нашою партією. У нашій команді є сильні лідери, зі значним потенціалом, з досвідом як у політичній, так і організаційній роботі, які можуть представити партію на президентських виборах. Серед гідних потенційних кандидатів можу відзначити нашого голову партії Віктора Бондаря, який працював і губернатором, і міністром інфраструктури, має великий досвід у політичній діяльності, а також мера Харкова Геннадія Кернеса. Ми також відкриті для нових облич не тільки всередині нашої команди, а й ззовні», – сказав глава політради Партії «Відродження».

Водночас, як заявив Віталій Хомутинник, він особисто не братиме участі в президентському праймеріз. 

З’їзд також підтримав рішення призначити Віталія Хомутинніка головою Контрольно-ревізійної комісії партії.

 

Поширити
Новини