1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» підтримали створення Антикорупційного суду

У «Відродженні» підтримали створення Антикорупційного суду

 

 Верховна Рада ухвалила законопроект №7440 про створення в Україні Вищого антикорупційного суду. 

За відповідне рішення у другому читанні проголосували 315 народних депутатів. Ухваленню передував розгляд 1927 поправок до тексту Закону. 

Депутатська група «Партія «Відродження» голосувала за створення Антикорупційного суду в Україні. 

Як заявив після голосування співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, ухвалена редакція законопроекту враховує зауваження міжнародних партнерів України та дозволяє створити Антикорупційний суд, який здатен реально працювати.

«Ті, хто задіяний у корупції, справді бояться цих процесів. Я не боюся, і я знаю, що дуже потрібно, щоб Вищий антикорупційний суд в Україні запрацював. На відміну від економічних рекомендацій наших міжнародних партнерів, таких як МВФ, Світовий банк, які призводять до вимирання української промисловості, створення Антикорупційного суду – це гарна ідея, вона потрібна Україні», – сказав Віктор Бондар в коментарі телеканалу «112».

Він також спрогнозував, що Вищий антикорупційний суд буде сформований і запрацює в Україні до кінця 2018 року.

«Сьогодні влада робитиме все, щоб затягнути цей процес. Але до кінця року, я думаю, він буде де-факто створений. Коли відбудуться конкурси, будуть призначені судді, профінансовані приміщення суду, штат тощо. А вже з наступного року – гадаю, після виборів Президента – він почне де-юре працювати. І Національне антикорупційне бюро разом із Вищим антикорупційним судом мають показати ефективність», – сказав співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

 
Поширити
Новини