1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» підтримали реформу професійно-технічної освіти

У «Відродженні» підтримали реформу професійно-технічної освіти

 

Депутатська група «Партія «Відродження» підтримала Проект Закону про фахову передвищу освіту (№8321-д).

Відповідний законопроект Верховна Рада ухвалила за основу у вівторок 14 травня.

Як зазначив під час виступу з парламентської трибуни народний депутат групи «Партія «Відродження» Олег Кулініч, професійно-технічна освіта в Україні потребує гарантованого фінансування з боку держави та допомоги у відновленні матеріально-технічної бази.

За словами народного депутата, ще однією проблемою професійно-технічної та фахової передвищої освіти в Україні є відсутність стратегії розвитку.

«Ситуація у цій сфері надзвичайно критична і важка. Тому що відсутнє фінансування, відсутня стратегія розвитку. Наприклад, я мав розмову із керівником Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу Полтавської державної аграрної академії. Люди стурбовані відсутністю фінансування, відсутністю нормального розвитку матеріально-технічної бази», – сказав Олег Кулініч.

Він додав, що реформування професійно-технічної освіти в Україні допоможе вирішити проблему відсутності робітничих кадрів.

«Зараз ринок праці переповнений юристами, іншими спеціалістами, але фахового працівника аграрної сфери дуже складно знайти. Навіть на гарну заробітну плату. Тому обов’язково треба давати можливість розвиватися професійно-технічній і фаховій передвищій освіті», – додав Олег Кулініч.

Нагадаємо, у розробці законопроекту про фахову передвищу освіту брали участь понад 250 народних депутатів. Зокрема, співавторами проекту закону стали депутати групи «Партія «Відродження» Василь Гуляєв, Артем Ільюк, Віктор Развадовський, Олег Кулініч, Андрій Шипко та Євген Гєллєр.

 

Поширити
Новини