1. Головна
  2. Новини
  3. У партії «Відродження» вперше в Україні розробили програму економічного розвитку країни

У партії «Відродження» вперше в Україні розробили програму економічного розвитку країни

 
 

Партія «Відродження» вперше в Україні розробила економічну програму розвитку країни «Власний шлях України».

В основі програми економічного відродження «Власний шлях України» лежить політика економічного націоналізму, прагматизму і здорового глузду.

Над цією концепцією власного шляху працювали промисловці із залученням експертів-економістів. Нині все більше українців починають усвідомлювати, що не варто сліпо й беззастережно керуватися порадами міжнародних кредиторів. Україна повинна йти власним шляхом, опираючись на внутрішні ресурси, проте не нехтуючи можливостями, що їх дає співпраця з іноземними партнерами. Партія «Відродження» – перша політична сила, яка, незмінно наголошуючи на пріоритеті розвитку економіки, водночас пропонує і презентує як програму, так і відповідні законопроекти. Тобто законодавчі ініціативи депутатів від "Відродження" переводять програму партії в конкретну площину вирішення завдань. 

Основна суть економічної концепції, яку пропонує партія: економіка повинна бути пріоритетною для уряду. Без розвитку економіки всі обіцянки влади і очікування людей на зростання рівня життя, забезпечення соціальних гарантій, поліпшення якості медицини та освіти неможливо буде реалізувати. Розраховувати на підвищення соціальних стандартів в умовах занедбаної економіки безглуздо. Спочатку – економіка, а потім – добробут. Українці повинні навчитися самі заробляти гроші. Відродження української економіки – це завдання для всієї нації, довкола цієї мети повинні згуртуватися всі! 

Розвиток економіки і просування економічних інтересів українських підприємств на світовій арені мусить стати новою національною ідеєю України. Коли українські керманичі лобіюватимуть економічні інтереси держави скрізь і на всіх рівнях так само активно й послідовно, як вони домагаються санкцій щодо російського агресора; коли політики і громадські діячі, як і в боротьбі із зовнішнім ворогом, об’єднаються довкола ідеї економічного відродження України, – тоді результат такої консолідації відчує кожен українець. 

Реалізація економічної програми партії «Відродження» дозволить залучати 10 млрд інвестицій у рік, забезпечить 7% зростання ВВП і вихід на середню зарплату в 500 євро за 5 років.

Найближчим часом будуть презентовані законопроекти депутатської групи «Партія «Відродження», в основі яких лежить економічна програма партії.

Ознайомитися з концепцією програми економічного відродження України можна за посиланням: https://vidrodzhennya.org.ua/party-program/ekonomika

Поширити
Новини