1. Головна
  2. Новини
  3. Біля Верховної Ради пройшов флешмоб на підтримку законопроекту «Відродження» № 6063-Д про посилення соцзахисту родин з дітьми

Біля Верховної Ради пройшов флешмоб на підтримку законопроекту «Відродження» № 6063-Д про посилення соцзахисту родин з дітьми

Кілька десятків молодих мам прийшли до Верховної ради та закликали спікера парламенту Андрія Парубія якнайшвидше включити законопроект № 6063-Д до порядку денного.

Учасники мітингу нагадали Спікеру Верховної Ради, скільки сьогодні коштують дитячі речі та харчування. Для цього учасники флешмобу принесли під парламент коляски, стільці для кормління, дитячий манеж, а також предмети гігієни та харчування для малюків із цінниками. Так, молоді мами нагадують, що коляска коштує 9350 гривень, стілець для кормління – 2350 грн, тощо.

«Хотілося б, в першу чергу, щоб виплати були хоча б трошки вищі. Щоб можна було щось дозволити дитині. Я – мати-одиночка, мені дуже важко одній виховувати дитину. І з такими виплатами, які зараз, це взагалі не можливо», – говорить Карина Бондар, учасниця флешмобу з Києва. За її словами, сьогодні виплати матері-одиначки вистачає лише на те, аби заплатити за дитячий садок для дитини або раз сходити в магазин. Тому вона прийшла на підтримку законопроекту.

До учасників флешмобу вийшов народний депутат групи «Партія «Відродження» Василь Гуляєв, а також перший заступник голови політсили Володимир Пилипенко.

«Всі депутати, здорові депутати, розуміють, що цей законопроект дасть поштовх для розвитку України. Я думаю, що цей законопроект на сьогоднішній день один з найголовніших. Якщо сьогодні за народження дитини батькам покладається близько 42-х тисяч гривень, ми пропонуємо збільшити виплати на дитину майже в два рази. Ми впевнені, що якщо законопроект винесуть в сесійну залу, його підтримають народні депутати. І ми продовжимо наполягати, аби спікер включив його до порядку денного», - звернувся до учасників флешмобу народний депутат групи «Партія «Відродження» Василь Гуляєв.

У свою чергу перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко додав, що сьогодні законопроект підписаний представниками всіх парламентських фракцій та депутатських груп. Наразі необхідно, аби керівництво ВРУ включило цей проект закону до порядку денного.

«Сьогодні законопроект Відродження №6063-Д підтримується всіма фракціями Верховної Ради. Це велика перемога для партії Відродження. Нас почули. Ми розуміємо, що сьогодні молоді сім’ї просто не здатні належно забезпечувати виховання своїм дітям. Тому що вони реально за свою зарплату, через те що є безробіття, через те що їм не можуть допомогти батьки, вони не можуть планувати дітей. Натомість нашим законопроектом надається вагома державна підтримка для того, аби молоді сім’ї наважувались на поповнення у родині», – сказав Володимир Пилипенко.

Як повідомлялося, раніше народний депутат групи «Партія «Відродження», голова партії Віктор Бондар звертався до керівництва Верховної Ради із вимогою терміново включити законопроект № 6063-Д до порядку денного парламенту.

Нагадаємо, законопроектом №6063-Д пропонується збільшити розмір допомоги у зв'язку із народженням дитини. Сукупний розмір виплат на першу дитину становитиме – 72 726 грн, на другу – 79 856 грн, на третю та кожну наступну дитину – 86 986 грн. А також збільшити виплати одиноким матерям, повернути безкоштовне харчування у школах та дитсадках, а також інші  пільги, скасовані у 2014 році.

Флешмоб був організований при підтримці Київської міської організації партії «Відродження».

 

Поширити
Новини