1. Головна
  2. Новини
  3. У Миколаєві розпочалася всеукраїнська акція на підтримку соціального законопроекту №6063-д, – Артем Ільюк

У Миколаєві розпочалася всеукраїнська акція на підтримку соціального законопроекту №6063-д, – Артем Ільюк

Акцію на підтримку соціального законопроекту №6063-д одразу після Дніпра, розпочали у Миколаєві.

Про це повідомив заступник керівника депутатської групи «Партія «Відродження» Артем Ільюк.

За словами народного депутата, у місті акцію розпочали із зустрічі з місцевим населенням. Волонтери розповідали миколаївцям основні положення законопроекту №6063-д та закликали підтримати електронну петицію на сайті Президента України. Таким чином, політики звернулись до Голови держави, щоб визначити цей законопроект, як невідкладний та внести на розгляд парламенту вже в цьому році.

«Збільшення  пільг та соціальних стандартів – це той необхідний мінімум, який повинна гарантувати держава, для того, щоб допомогти молодим сім’ям розвивати майбутнє покоління українців, які будуть будувати нашу країну. Тому ми звертаємось до всіх українців за для того, щоб вони підтримали петицію та зобов’язали президента внести законопроект 6063-д в парламент. Ми вважаємо, що цей документ сьогодні є фундаментом у підтримці молодих сімей», – зауважив Артем Ільюк.

Народний депутат наголосив, що з моменту реєстрації законопроекту у ВР, у квітні поточного року, його схвалили всі фракції парламенту, підтримав профільний Комітет та Уповноважений Президента з прав дитини.

Всеукраїнську акцію планують проводити близько двох місяців в різних містах країни.

Нагадаємо, петиція щодо підвищення соціальних виплат сім'ям із дітьми та встановлення соціальних гарантій дітям на сьогодні зібрала близько 5 тисяч, з необхідних 25.

Поширити
Новини