1. Головна
  2. Новини
  3. Депутати «Відродження» привітали ветеранів із Днем перемоги

Депутати «Відродження» привітали ветеранів із Днем перемоги

 

9 травня 2018 року народні депутати парламентської групи «Партія «Відродження» взяли участь у заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар та народний депутат групи «Партія «Відродження» Євгеній Гєллєр разом із ветеранами пройшли колоною із українськими прапорами вздовж Алеї Героїв у напрямку Пам’ятника Вічної Слави та поклали квіти на могилі Невідомого солдата.

Присутні на урочистому марші кияни вітали ветеранів оплесками.

Як зазначив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, для нього особисто саме день 9 травня був і залишається святом.

«Я хочу привітати всіх жителів України із Днем перемоги. Це надзвичайно велике свято як для більшості українців, так і для всієї моєї родини. Ми повинні пам’ятати про героїв війни, ветеранів, які принесли мир на нашу землю і своєю волею, характером вибороли перемогу, що була, напевне, найскладнішою за всю історію людства. Також я вражений силою духу людей, які лише за 5 років після війни зробили те, що ми, розірвані постійними суперечками, не здатні зробити ось уже більше як 25 років. Вони все вміли робити своїми руками і своїм розумом – і заводи будувати, і літаки конструювати. Ось на них нам потрібно рівнятися і з таким прикладом рухатися вперед», – сказав під час заходу Віктор Бондар. 

Він також відзначив, що атмосфера святкування Дня перемоги в Києві є надзвичайно спокійною і виваженою.

 
 

Своєю чергою народний депутат групи «Партія «Відродження» Євгеній Гєллєр наголосив, що обов’язок молодого покоління – пам’ятати про страшні часи Другої світової війни, розуміти та шанувати ветеранів.

«День перемоги для мене – це 9 травня. Мій дід був рядовим піхоти, пройшов всю війну, тому знаю, якими важкими були ці роки війни, хоча дідусь про них нечасто розповідав. Тому я хочу ще раз подякувати ветеранам за те, що ми з вами можемо сьогодні прийти ось сюди покласти квіти, і взагалі жити. Щороку День перемоги відзначають дуже багато людей. І я сподіваюся, що підростаюче покоління буде продовжувати цю традицію, приходити і віддавати данину шани героям Другої світової», – сказав по завершенні урочистостей народний депутат Євгеній Гєллєр.

 

 

Поширити
Новини