1. Головна
  2. Новини
  3. Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата в Президенти від «Відродження» Віктора Бондаря

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата в Президенти від «Відродження» Віктора Бондаря

 

Центральна виборча комісія (ЦВК) сьогодні, 4 лютого, зареєструвала голову Партії «Відродження» Віктора Бондаря кандидатом у Президенти України. 

Як повідомлялось раніше, його кандидатуру на найвищу державну посаду підтримав З’їзд політичної сили, що відбувся 30 січня.  

За словами Віктора Бондаря, на президентські вибори він йде зі сформованою програмою, основними напрямами якої є розвиток української промисловості та економіки загалом, підвищення авторитету України на міжнародній арені. 

«Моя мета – відродження України, насамперед української економіки. Моя мета – це боротьба з бідністю за краще життя та майбутнє наших громадян. Я хочу, щоб всі українці жили не просто, як у Європі, а краще, ніж в Європі. Для реалізації цих планів у мене є економічна програма та конкретний план дій», – наголосив лідер «Відродження».

 

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно розпочалася президентська виборча кампанія. Кандидати в Президенти могли подавати документи на розгляд Центральної виборчої комісії до 3 лютого. Вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

Біографія Віктора Бондаря

Поширити
Новини