1. Головна
  2. Новини
  3. Сумський осередок "Відродження" збирає підписи з вимогою не допустити погіршення стандартів опалення в зимовий період

Сумський осередок "Відродження" збирає підписи з вимогою не допустити погіршення стандартів опалення в зимовий період

Осередок партії "Відродження" Сумщини розпочав збір підписів громадян, щоб не допустити погіршення стандартів опалення в осінньо-зимовий період. Як відомо, у планах Кабміну цього року - зниження мінімально допустимої температури в житлових приміщеннях з 18°С до 16°С.

«В реальності це означатиме лише одне - мешканці області будуть приречені на повільне замерзання. Ми розпочинаємо безстрокову акцію по захисту інтересів наших громадян, - заявив депутат обласної ради, голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Олександр Будник.

На розгляд облради також внесено проект відповідного рішення, який унеможливить погіршення стандартів опалення. За словами Будника, партія «Відродження» зробить все, аби звернення до Кабміну було проголосовано обласною радою.

"Разом з іншими нашими депутатами, соратниками з партії «Відродження» ми вимагаємо від уряду відмовитися від планів зниження температури в оселях»,- додав Будник.

Поширити
Новини