1. Головна
  2. Новини
  3. Серед найвпливовіших харків’ян – шестеро представників Партії «Відродження»

Серед найвпливовіших харків’ян – шестеро представників Партії «Відродження»

 

Шестеро представників Партії «Відродження» потрапили до списку 30 найвпливовіших харків’ян. Рейтинг складений журналом «Новое Время».

Так, на першому місці за впливовістю визнано міського голову Харкова, обраного від Партії «Відродження», Геннадія Кернеса. Дев’ять років він керує півторамільйонним містом, зазначає видання.

«За чотири роки він підвищив свій рейтинг серед харків’ян і у 2015 році був переобраний на посаду мера від Партії «Відродження» із підтримкою майже 66% виборців», – пише видання і зазначає, що Геннадій Кернес і нині має найвищу підтримку містян.

«З-поміж усіх місцевих лідерів харків’яни найбільше довіряють саме меру – за нього віддали голоси 41,6% опитаних. Та й баланс довіра - недовіра у градоначальника є одним із кращих: плюс 33% на користь відповіді «довіряю», – йдеться у рейтингу.

На сьомому місці у списку найвпливовіших харків’ян – голова Харківської обласної ради, обраний від Партії «Відродження», Сергій Чернов. Восьму сходинку посів перший заступник мера Харкова, голова фракції Партії «Відродження» у Харківській міській раді Ігор Терехов, якого в рейтингу «НВ» назвали «правою рукою Геннадія Кернеса».

Одинадцяту позицію у списку найвпливовіших обійняв заступник голови Харківської облради та голова фракції Партії «Відродження» в облраді Володимир Скоробагач.

Також до рейтингу потрапили двоє харківських нардепів. Так, 12-ту сходинку рейтингу, за версією журналу «НВ», посів народний депутат групи «Партія «Відродження» Володимир Мисик, а 24-ту – Дмитро Святаш.

Поширити
Новини