1. Головна
  2. Новини
  3. Реструктуризація держборгу ослабить тиск на бюджет, але економіку врятують нормальні податки і інвестиційний клімат

Реструктуризація держборгу ослабить тиск на бюджет, але економіку врятують нормальні податки і інвестиційний клімат

Депутатська група "Партія "Відродження" підтримує голосування "за" реструктуризацію державного боргу, оскільки це певним чином послабить навантаження на державний бюджет, однак уряд для реального порятунку економіки має задіяти цілий комплекс заходів серед яких – податкова реформа та формування сприятливої інвестиційної політики.

Про це з трибуни парламенту заявив співголова групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар.

"Відродження» підтримує голосування за реструктуризацію держборгу, але ми наполягаємо – відновлення України почнеться не зі списання старих боргів, а завдяки новій інвестиційній політиці, новій економічній політиці. Ми вимагаємо підготувати чіткий бюджет на наступний рік, а також стратегію бюджетів на наступні три роки, в яких би з’явилися інфраструктурні проекти. Кабмін має внести на розгляд парламенту новий податковий кодекс, який скоротив би кількість податків, спростив би їх адміністрування, зменшив би податкове навантаження на заробітну плату. Це дало б змогу легко створювати нові робочі місця. Ми вимагаємо, щоб більша частина податків залишалася на місцях і таким чином фінансувався б нормальний розвиток областей, районів міст і селищ України", - заявив Віктор Бондар.

Народний депутат нагадав, що за наступні чотири роки Україні потрібно буде знайти 40 мільярдів доларів США, щоб покрити тільки платіжну діру у зовнішніх запозиченнях і внутрішньому балансі. Відтак, будь-який політик і будь-яка політична партія перед загрозою дефолту країни повинні відкидати власні політичні амбіції і переконання і зосередитися на пошуку шляхів виходу з кризи.

"У цей важкий момент потрібно підставити плече державі і ми безумовно за те, щоб в економіці наступив здоровий глузд і щоб пройти період турбулентності і вийти на нову економічну політику, якої наша держава зараз так потребує. Партія "Відродження" підтримує сьогодні своїми голосами можливість держави хоча б частково вирватися з цієї кабали і вийти з економічної кризи", - заявив Віктор Бондар.

Поширити
Новини