1. Головна
  2. Новини
  3. «Прокуратура та СБУ хочуть влаштувати в Харкові комунальний колапс. Цього не буде», – Геннадій Кернес

«Прокуратура та СБУ хочуть влаштувати в Харкові комунальний колапс. Цього не буде», – Геннадій Кернес

 

Мер Харкова Геннадій Кернес, обраний від Партії «Відродження», заявляє про тиск з боку обласної прокуратури та обласного управління Служби безпеки України на Харківську міську раду, а також комунальні підприємства міста.

Про це йдеться у заяві Харківського міського голови від 19 червня, опублікованій на сайті міськради.

«Під вигаданими приводами представники силових органів області приходять до мерії, на всі без винятку КП, вилучають необхідну для ефективної роботи міськради та підприємств документацію, викликають керівників на багатогодинні допити. Оскільки ця ситуація виникла одночасно в усіх КП, нескладно дійти висновку: хтось, користуючись «телефонним правом», дав наказ обласним прокуратурі та СБУ організувати управлінський хаос на комунальних підприємствах Харкова», – заявив Геннадій Кернес.

На думку мера Харкова, кінцевою метою цих дій повинен стати комунальний колапс в місті.

«Щоб не вивозилося сміття, було відключення води тощо. Та я даю слово всім харків’янам, що цієї мети ні працівники прокуратури, ні слідчі СБУ не досягнуть… За останні роки в Харківській міській раді й на комунальних підприємствах створена міцна система управління. Переживемо і цю хвилю замовного пошуку «смажених» фактів про роботу харківських КП. Я в цьому впевнений», – наголосив мер Харкова.

Йому «шкода», зауважив Геннадій Кернес, що більшість директорів комунальних підприємств міста змушені гаяти свій час на спілкування з правоохоронцями замість виконувати прямі обов’язки.

«Шкода тільки, що час, який директори КП могли використати на те, щоб працювати для Харкова, вони повинні витрачати на малоприємне спілкування з заангажованими слідчими обласної прокуратури та СБУ. Їхні пошуки «брудної білизни» не завадять нам готувати місто до опалювального сезону і проводити всі ті роботи, які, як ви й самі бачите, у величезних обсягах здійснюються зараз на вулицях і у дворах Харкова», – додав мер.

Поширити
Новини