1. Головна
  2. Новини
  3. Президент вніс подання на призначення Членом ЦВК кандидатуру партії «Відродження»

Президент вніс подання на призначення Членом ЦВК кандидатуру партії «Відродження»

У Верховній Раді України зареєстровано президентський проект постанови №4790 про призначення на посади нових членів Центральної виборчої комісії. У переліку кандидатів – запропонована партією «Відродження» кандидатура Алли Басалаєвої.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА. Алла Басалаєва. 35 років. Має дві вищі освіти – правознавство та фінанси. Досвід роботи в галузі права – 14 років. З усіх запропонованих нових кандидатів на посаду членів ЦВК Алла Басалаєва має найбільший стаж роботи у Центральній виборчій комісії – 7 років. Почала роботу у ЦВК у вересні 2005 року на посаді головного консультанта відділу представництва в судах і контролю за застосуванням законодавства про вибори і референдуми в Україні правового управління Секретаріату Комісії.

Через два – у 2007 році виграла позов проти тодішнього Міністра юстиції України, відстоявши позицію Комісії у спорі щодо ведення ним незаконної агітації.

Із 2008 по 2012 рік Алла Басалаєва працює завідувачем відділу представництва інтересів Комісії в судах юридичного управління Секретаріату ЦВК. В обов’язки входило, зокрема, представлення інтересів Центральної виборчої комісії в судах, підготовка пропозицій щодо вдосконалення законів з питань проведення виборів та референдумів, правова експертиза проектів нормативно-правових актів, інших документів.

Із 2012 року Алла Басалаєва перейшла на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва, працювала суддею цивільної палати.

На виконання вимог Закону «Про очищення влади» успішно пройшла люстраційну перевірку, а також перевірку фінансового стану, яка підтвердила достовірність відомостей щодо наявності майна.

Не брала участі у розгляді справ щодо активістів Майдану.

Поширити
Новини