1. Головна
  2. Новини
  3. На Дніпропетровщині партія «Відродження» запустила мобільний медичний центр

На Дніпропетровщині партія «Відродження» запустила мобільний медичний центр

Медичні мобільні центри (ММЦ) від партії «Відродження», укомплектовані сучасним діагностичним обладнанням, обслуговуватимуть пацієнтів по всій Дніпропетровщині. Проект стартував з міста Синельниково.

«Основна проблема, яка гостро стоїть перед більшою частиною населення Дніпропетровської області, - недоступність якісних медичних послуг. Після впровадження медичної реформи в Дніпропетровській області кількість лікарень, фельдшерсько-акушерських пунктів скоротилося, а вдеяких районах їх не стало зовсім », - розповів депутат Дніпропетровської міської ради (група «Відродження»), кандидат медичних наук Олексій Григорук.

«Люди не можуть чекати, коли ситуація в медицині зміниться. Ми повинні допомогти людям вже зараз, інакше вони просто не доживуть до якісних змін. Тому Медичні мобільні центри працюватимуть зараз і продовжать після виборів », - зазначив він.

«Обладнання, яким оснащені «поліклініки на колесах », дозволяє нам провести точну діагностику найважливіших систем організму. Після обстеження на кожного нашого пацієнта ми заводимо медичну картку, куди вносимо результати аналізів. Цю інформацію можна використовувати для продовження лікування в будь-якому медичному закладі області », - пояснила лікар ММЦ Ірина Дмитрієнко.

У проекті задіяні кілька бригад лікарів, що сприятиме зменшенню навантаження на медперсонал і забезпечить високий рівень обслуговування і максимально уважний підхід до кожного пацієнта.Медичні мобільні центри (ММЦ) - це сучасні, обладнані новітньою медичною технікою, «Поліклініки на колесах». У 12-метрових трейлерах створені комфортні умови для пацієнтів і лікарів з урахуванням всіх європейських стандартів.Тут є реєстратура, кабінет прийому пацієнтів, процедурна кімната і власне діагностична лабораторія. Відродження якісної медицини - один із пріоритетів діяльності політичної партії «Відродження».

Поширити
Новини